Młodzicy znów zwycięscy.

Młodzicy KS Wasilków w środę 11 kwietnia, na boisku w Białymstoku rozegrali kolejny sparing. Tym razem drużyna trenowana przez Artura Matelę, pokonała Akademię Piłkarską Talent rocznik 2005 – 6 : 3. Bramki dla naszych Młodzików zdobyli : Jakub Witkowski 3, Piotrek Lulewicz 2 i Jakub Romanowski 1. Według rodziców towarzyszących naszej drużynie, był to naprawdę dobry występ naszych młodych piłkarzy, a wygrana w pełni zasłużona i poparta dobrą grą.

Nasza drużyna mogła sobie pozwolić na sparing, ponieważ jej mecz inaugurujący rundę wiosenną, został przełożony na środę 18 kwietnia. Zmiana terminu spotkania, podyktowana jest egzaminem naszego trenera. Artur Matela w najbliższą sobotę, będzie ubiegał się o licencję trenerską UEFA „B”. Trenerze trzymamy kciuki i jesteśmy pewni pozytywnej oceny Twoich umiejętności.

Jacek