W wekkend grają drużyny KS Wasilków

Na dobre rozpoczyna się piłkarska wiosna w naszym klubie. W najbliższą sobotę i niedzielę większość naszych drużyn, podejmie rywalizację w swoich rozgrywkach. Tak przedstawia się „rozkład jazdy” drużyn KS Wasilków:

Sobota 14 kwietnia 2018 r.

– Seniorzy, rozegrają 20 kolejkę Saltex IV ligi grupy podlaskiej. O godzinie 17:00 na stadionie w Michałowie zmierzą się z KS Michałowo.

Juniorzy młodsi,  rywalizują w II Lidze Wojewódzkiej B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1 i  w pierwszym meczu rundy wiosennej na własnym boisku, podejmą Spartę II Augustów. Mecz w Wasilkowie przy ul, Supraślskiej 21 o godzinie 11:00 ZAPRASZAMY

– Trampkarze, którzy biorą udział w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej  C1 TRAMPKARZ GRUPA 4, na pierwsze wiosenne spotkanie udadzą się do Knyszyna, by o godzinie 15:00, rozpocząć mecz z Jastrzębiem Knyszyn. Przypomnijmy, iż trampkarze naszego klubu jesienią wygrali rywalizację w swojej grupie.

– Orliki z rocznika 2008 i młodsi, przystępują do rundy wiosennej w E2 ORLIK „GRUPA C” GRUPA 3. Pierwszy turniej w 2018 roku rozegrają w Mońkach. Zawody rozpoczną się o godzinie 16:00, a przeciwnikami naszej drużyny będą zespoły: Promień Mońki – gospodarz turnieju, Junior Białystok, oraz dwa zespoły Akademii Piłkarskiej Talent Białystok

Niedziela 15 kwietnia 2018 r.

– E1 ORLIK „GRUPA B” GRUPA 2, czyli zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi swoje wiosenne zmagania, rozpoczną turniejem w Białymstoku, przy ul. Słonecznej 1, o godzinie 9:00. Przeciwnikami naszych chłopców  w tej kategorii wiekowej będą: dwie drużyny Juniora Białystok, Warmii Grajewo i MOSiR Grajewo.

Natomiast zaplanowane pierwotnie na sobotę spotkanie Młodzików KS Wasilków, zostało przełożone na środę 18 kwietnia. Mecz MOSP II Białystok – KS Wasilków rozpocznie się właśnie w tym dniu o godzinie 18:00 w Białymstoku na boisku przy ulicy Świętokrzyskiej.

Szczegółowe terminarze, wyniki, tabele i statystyki w zakładkach poszczególnych drużyn.

Jacek