W sobotę i niedzielę zapraszamy na stadion w Wasilkowie

W najbliższą sobotę 21 kwietna, na stadionie w Wasilkowie przy ul. Supraślskiej, będą miały miejsce 2 wydarzenia. O godzinie 11:30, turniej zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. Chłopcy z tej kategorii wiekowej biorą udział w rozgrywkach Orlik E1 Grupa G – Grupa 7 województwa podlaskiego. Dla zawodników w tej grupie będzie to pierwszy turniej w tym roku. W turnieju wystąpią:

KS II Wasilków – gospodarz zawodów,

Biebrza Goniądz,

Czarni Czarna Białostocka,

Jastrząb Knyszyn.

Orlikami KS Wasilków z tego rocznika opiekują się trenerzy: Kamil Stanisławski i Krzysztof Popowski.

Natomiast o godzinie 14:00, mecz 2 kolejki, II Ligi wojewódzkiej C1 Trampkarzy Grupa 4, rozegrają Trampkarze KS Wasilków, Przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy będzie zespół Korony Dobrzyniewo Duże.

W tej kategorii wiekowej występują zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi. Trampkarze naszego klubu w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe Jastrząb Knyszyn 6 : 3 i są jedną z czterech drużyn które wygrały swoje pierwsze spotkanie.

Przypomnę tylko, że w rundzie jesiennej obecnego sezonu, Trampkarze KS Wasilków, wygrali swoją grupę, odnosząc 8 zwycięstw i doznając tylko jednej porażki.

Trenerem Trampkarzy jest Kamil Stanisławski.

W niedzielę 22 kwietnia o godz. 16:00, seniorzy naszego klubu, na własnym stadionie podejmie Wigry II Suwałki.