Bogaty weekend naszych piłkarzy.

W najbliższą sobotę i niedzielę sześć drużyn z naszego klubu będzie rywalizowało w swoich rozgrywkach.

W sobotę na stadionie w Wasilkowie Juniorzy KS Wasilków, o godzinie 14:00 rozegrają mecz 3 kolejki II ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego grupa 1.

Nasi Juniorzy w pierwszej kolejce pokonali Spartę II Augustów 4 : 1, a mecz drugiej kolejki z UM Krynki został przełożony na 30 maja.

Trampkarze KS Wasilków, biorący udział w II lidze wojewódzkiej Trampkarzy grupa 4, po dwóch zwycięstwach : na wyjeździe z Jastrzębiem Knyszyn 6 : 3 i z Koroną Dobrzyniewo Duże w Wasilkowie 6 : 1, mecz 3 kolejki rozegrają w Krypnie z Krypnianką w sobotę o godzinie 11.

Seniorzy KS Wasilków, również w sobotę o godzinie 16:00 w Grajewie , przy ul, Wojska Polskiego 72A, rozegrają mecz w ramach 22 kolejki Saltex IV ligi grupy podlaskiej.

——————————————————————————————————————————————————————-

W niedzielę najmłodsi zawodnicy KS Wasilków, rozegrają turnieje na wyjazdach. I tak:

Druga drużyna Orlików E1 (urodzeni w 2007 i młodsi) biorąca udział w rozgrywkach  E1 ORLIK „GRUPA G” GRUPA 7, zagra o godzinie 10:00 w Knyszynie przy ul. Białostockiej, a za przeciwników, będzie miała: gospodarzy – Jastrząb Knyszyn oraz Biebrzę Goniądz i Czarnych Czarna Białostocka.

Orlik E2 (urodzeni w 2008 i młodsi), o godzinie 9:00 rozpoczną turniej w Białymstoku przy Słonecznej 1. W ramach rozgrywek  E2 ORLIK „GRUPA C” GRUPA 3, nasi młodzi zawodnicy zmierzą się z:Juniorem Białystok, Promieniem Mońki, oraz z I i II drużyną AP Talent Białystok.

O godzinie 10:00 pierwszy wiosenny turniej rozpoczną Żaki naszego klubu. W Supraślu przy ul. Konarskiego 2, Żaki będą rywalizowały z: Supraślanką Supraśl, Magnatem Juchnowiec Kościelny i Rudnią Zabłudów.

Cały wiosenny plan gier naszych drużyn w poszczególnych zakładkach.

Jacek