Weekendowy „rozkład jazdy” KS Wasilków

Cztery drużyny naszego klubu w nadchodzącym weekendzie będą kontynuowały swoje rozgrywki.

Jako pierwsi na boisko wybiegną trampkarze. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego w sobotę na stadionie w Wasilkowie podejmować będą Rudnie Zabłudów. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00. Nasi trampkarze rozegrali dotychczas trzy mecze i wszystkie trzy wygrali, aplikując przeciwnikom 15 bramek, a sami stracili tylko 5. Jak widać mecze tej drużyny obfitują w dużą ilość bramek (średnio ponad 6 na mecz), dlatego też warto wybrać się w sobotę na stadion przy Supraślskiej 21.

W niedzielne przedpołudnie, najmłodsza drużyna reprezentująca KS Wasilków czyli Żak (urodzeni 2009 i młodsi), rozegra turniej w Zabłudowie. Nasi młodzi, dzielni piłkarze rozegrają trzy mecze: z gospodarzami – Rudnią Zabłudów, a także Supraślanką Supraśl i Magnatem Juchnowiec Kościelny. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Jest do drugi wiosenny turniej w tej grupie, w pierwszym, nasze Żaczki odniosły dwa zwycięstwa i poniosły jedną porażkę. Opiekunem drużyny jest Adam Butkiewicz.

W niedzielę mamy też dwa spotkania na stadionie w Wasilkowie.

O godzinie 11:00, drużyna Młodzików KS Wasilków, podejmie COKiS Ciechanowiec. Będzie to pierwszy występ naszej drużyny przed własną publicznością, albowiem dwa dotychczasowe mecze rozegrali na wyjazdach. Podopieczni Artura Mateli w pierwszym meczu uznali wyższość MOSP II Białystok, przegrywając 1 : 2, a następnie pokonali w Michałowie tamtejszy KS – 3 : 2.

O godzinie 15:00, na boisko przy Supraślskiej 21 wyjdą seniorzy naszego klubu. KS Wasilków zmierzy się z MKS Mielnik. Będzie to dobra okazja na rehabilitację po ubiegłotygodniowej porażce w Grajewie.

W nadziei na emocjonujące i obfitujące w dużą ilość bramek spotkania, zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do dopingu dla naszych drużyn, tym bardziej że początek maja, pogodą zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Jacek