Ciekawostki po meczu z Mielnikiem

Oprócz 100 zwycięstwa ligowego trenera Artura Woronieckiego dla KS Wasilków o czym pisaliśmy tutaj, swoje małe święta mieli też zawodnicy naszego klubu.

Pierwsze bramki w barwach KS Wasilków zdobyli Adam Langa i Yaragi Davidov.

Adam Langa trafił do naszego klubu przed obecnym sezonem z Puszczy Hajnówka. Mecz z MKS Mielnik był jego 17 spotkaniem rozegranym dla KS Wasilków.

 

 

Natomiast 17 letni Yaragi Davidov, w drużynie seniorów naszego klubu zadebiutował 22 kwietnia 2018 r., kiedy to w 85 minucie spotkania z rezerwami Wigier Suwałki zastąpił Dawida Śliwowskiego. Mecz z MKS Mielnik to jego drugie spotkanie w dorosłej drużynie KS Wasilków. Na strzelenie pierwszej bramki potrzebował łącznie 9 minut (6 w meczu z Wigrami i 3 z Mielnikiem).

80 mecz w barwach naszego klubu rozegrał Paweł Naliwajko. Paweł zadebiutował w KS Wasilków 9 sierpnia 2014 r. w 1 kolejce III ligi sezonu 2014/15. Mimo tego że jest obrońcą  w tych 80 meczach zdobył 4 bramki. Został ukarany 8 żółtymi i 1 czerwoną kartką.

 

 

Jacek