Pracowity weekend piłkarzy KS Wasilków.

Niemal wszystkie drużyny z naszego klubu czeka w najbliższych dniach kontynuacja  rywalizacji w rozgrywkach pod patronatem podlaskiego ZPN.

Jako pierwsi, już w piątek do zmagań w swoich grupach przystąpią Orliki.

Orlik E2 czyli urodzeni w 2008 roku i młodsi o godzinie 17:00 rozpoczną turniej w Wasilkowie. Podopieczni Piotra Dąbrowskiego, rywalizują w „E2 ORLIK „GRUPA C” GRUPA 3″. Rywalami naszych młodych adeptów futbolu są ekipy: pierwsza i druga drużyna AP Talent Białystok, Junior Białystok i Promień Mońki. W dwóch poprzednich turniejach zawodnicy naszego klubu „odebrali srogą lekcję futbolu”, tak dotychczasową rywalizację określił trener Piotr Dąbrowski.

Również w piątek, również o godzinie 17:00, tyle że w Czarnej Białostockiej, zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi, reprezentujący nasz klub jako druga drużyna i biorący udział w rozgrywkach : E1 ORLIK „GRUPA G” GRUPA 7, rozegrają 3 turniej rundy wiosennej. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego, w dwóch poprzednich turniejach wygrali 5 meczów i zremisowali jedno spotkanie.

W sobotę o godzinie 10:00 na stadionie w Wasilkowie, Młodzicy KS Wasilków podejmą swoich rówieśników z AP Brylant Bielsk Podlaski. Podopieczni Artura Mateli, rozegrali dotychczas 3 mecze z których wygrali 2 i z sześcioma punktami zajmują trzecie miejsce w tabeli swojej grupy, natomiast rywale z Bielska Podlaskiego zajmują 5 lokatę, też mają 6 punktów, ale po czterech rozegranych meczach.

Bezpośrednio po Młodzikach, na boisko wybiegną Juniorzy naszego klubu. Spotkanie Juniorów KS Wasilków – Falcon Sokółka w sobotę o godzinie 11:30 na stadionie miejskim w Wasilkowie. Tak się ułożył terminarz spotkań w tej kategorii wiekowej, że jest to trzeci wiosenny mecz naszych juniorów i trzeci raz zagrają na własnym boisku. Poprzednie wyniki to zwycięstwo ze Spartą II Augustów i remis z Wissą Szczuczyn.

Również w sobotę, tyle że w Grajewie drugi turniej tej wiosny rozegrają zawodnicy pierwszej drużyny z rocznika 2007 i młodsi. Podopieczni trenerów Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego zmierzą się  z: MOSiR Grajewo, Warmią Grajewo oraz pierwszą i drugą drużyną Junior Białystok. W pierwszym turnieju nasi młodzi zawodnicy wygrali 2 spotkania, 1 zremisowali i 1 przegrali. Turniej w Grajewie rozpoczyna się o godzinie 10:00.

W niedzielę trampkarz naszego klubu w Wasilkowie rozegrają mecz 5 kolejki  II LIGI WOJEWÓDZKIEJ C1 TRAMPKARZ GRUPA 4. Przeciwnikiem podopiecznych trenerów Popowskiego i Stanisławskiego będzie drużyna Magnata Juchnowiec Kościelny. Nasi trampkarze po 4 kolejkach zajmują 2 miejsce w tabeli. Dotychczas wygrali 3 spotkania i 1 zremisowali. Magnat jest ostatni w tabeli i przegrał wszystkie spotkania. Mecz trampkarzy KS Wasilków – Magnat Juchnowiec Kościelny w niedzielę o godzinie 14:00.

Podsumowaniem weekendu będzie mecz seniorów naszego klubu, rozegrany w Goniądzu. Biebrza to 10 zespół Saltex IV ligi. Biebrz Goniądz – KS Wasilków niedziela godzina 15:00 stadion w Goniądzu przy ul. Konstytucji 3 Maja 18.