Wyjazdowy weekend KS Wasilków.

W najbliższy weekend rozgrywki w swoich grupach będą kontynuowały cztery drużyny naszego klubu. Niestety kibice w Wasilkowie nie zobaczą żadnego meczu na stadionie przy Supraślskiej, ponieważ wystkie zespoły zagrają na wyjazdach.

W sobotę o godzinie 11:00 juniorzy rozpoczną mecz w Stawiskach z GKS. Nasi juniorzy rozegrali tej wiosny 2 spotkania na własnym stadionie (1 zwycięstwo, 1 remis) w których zdobyli 4 punkty, a teraz udają się na mecz wyjazdowy. Natomiast GKS Stawiski w 3 meczach zdobyli 7 punktów i są na czwartym miejscu w tabeli o jedno miejsce wyżej niż juniorzy KS Wasilków.

Również w sobotę i też o godzinie 11:00, na boisko w Zabłudowie wybiegną młodzicy naszego klubu. Podopieczni Artura Mateli, rozegrają piąte spotkanie w rundzie wiosennej, tym razem ich przeciwnikiem będzie Rudnia Zabłudów. Nasi młodzicy zajmują 1 miejsce w swojej grupie z 9 punktami. Rudnia po trzech rozegranych meczach ma 3 punkty na koncie i zajmuje 8 pozycję w tabeli.

W niedzielę, pierwsza drużyna Orlik E1, czyli zawodnicy urodzeni w 2007 roku i młodsi o godzinie 12:00 w Białymstoku przy ul. Broniewskiego 14, rozpocznie turniej w którym zmierzy się z:  dwoma drużynami Junior Białystok, Warmią Grajewo i MOSiR Grajewo. Nasza drużyna po 8 rozegranych meczach zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów za 3 zwycięstwa 2 remisy i 3 porażki.

Także w niedzielę seniorzy KS Wasilków rozegrają mecz 25 kolejki IV ligi. O godzinie 17:00 w Wysokiem Mazowiecku zmierzą się z liderem Ruchem. Nasz drużyna zajmuje 4 miejsce w tabeli i do niedzielnego przeciwnika traci 10 punktów. Ruch jest zdecydowanym faworytem do wygrania IV ligi, a tym samym do awansu do III ligi.

Jacek