W najbliższą sobotę i niedzielę grają wszystkie drużyny KS Wasilków

Wszystkie drużyny naszego klubu w najbliższy weekend będą rozgrywały zawody w swoich grupach. Poniżej prezentujemy wszystkie wydarzenia z udziałem naszych zawodników w sobotę (26 maja) i niedzielę (27 maja).

Dla większej przejrzystości zawody rozgrywane w Wasilkowie zapisano wytłuszczonym drukiem.

Sobota 26 maja 2018 r.

Jako pierwsi weekendowe zmagania naszych drużyn rozpoczną zawodnicy z grupy Orlik E2, czyli urodzeni w 2008 i młodsi. Podopieczni Piotra Dąbrowskiego rozpoczną turniej w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 47 w sobotę o godzinie 9:00. Przeciwnikami naszych chłopców w grupie Orlik E2 grupa 3 są dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Talent, Promień Mońki i Junior Białystok.

O godzinie 10:00 w Wasilkowie Młodzicy naszego klubu rozegrają spotkanie 7 kolejki II ligi wojewódzkiej D1 młodzika grupa 2. Przeciwnikiem podopiecznych Artura Mateli będzie drużyna Pogoni Łapy.

Na godzinę 11:00 wyznaczono początek turnieju w Goniądzu, gdzie wstępować będzie II drużyna KS Wasilków z rocznika 2007 i młodsi. Zawodnicy trenowani przez Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego biorą udział w rozgrywkach Orlik E1 grupa 7 i rywalizują z Biebrzą Goniądz, Jastrzębiem Knyszyn i Czarnymi Czarna Białostocka.

Trampkarze naszego klubu o 13:00 w Białymstoku przy ul. Broniewskiego 14 rozegrają mecz 7 kolejki II ligi wojewódzkiej C1 trampkarzy grupy 4 z AP Jagiellonia II Białystok. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego są liderami rozgrywek pomimo tego iż rozegrali jedno spotkanie mniej od swoich konkurentów.

Podsumowaniem sobotnich zmagań naszych drużyn będzie mecz seniorów. O godzinie 15:00 na własnym boisku rozpoczną oni mecz z Promieniem Mońki. Po trzech meczach wyjazdowych znów będziemy mogli zobaczyć na stadionie przy Supraślskiej naszą I drużynę.

Mecz IV ligi KS Wasilków – Promień Mońki sobota godz. 15:00

Niedziela 27 maja 2018 r.

W niedzielne przedpołudnie Juniorzy KS Wasilków udadzą się do Białegostoku gdzie na boisku przy ul. Sokólskiej 1 rozegrają mecz z rówieśnikami z Włókniarza Białystok. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego rozegrali dotychczas 3 spotkania i uzyskali po 1 zwycięstwie, remisie i porażce. Obecnie w tabeli II ligi wojewódzkiej B1 juniora młodszego grupa 1 zajmują 5 lokatę, natomiast Włókniarz rozegrał jedno spotkanie więcej i jest na 4 pozycji.

O godzinie 12:00 w Wasilkowie nasi najmłodsi zawodnicy Żaki gościć będą: Rudnię Zabłudów, Supraślankę Supraśl i Magnata Juchnowiec Kościelny. Chłopcy trenowani przez Adama Butkiewicza, po trzech turniejach zajmują 2 miejsce w tabeli F1 Żak grupa 8.

Sobotnio-niedzielne zmagania naszych drużyn zakończy I drużyna rocznika 2007 i młodsi, która bierze udział w rozgrywkach E1 Orlik grupa 2, zaprasza kibiców na turniej w Wasilkowie o godzinie 14:00. Chłopcy trenowani przez trenerów Popowskiego i Stanisławskiego w grupie rywalizują z dwiema drużynami Junior Białystok, a także Warmią Grajewo i MOSiR Grajewo.