Ciekawostki po 26 kolejce IV ligi.

Mecz z Promieniem Mońki był 80 ligowym występem Bartosz Dudzińskiego w barwach KS Wasilków. Bartek zadebiutował w naszym klubie w pierwszej kolejce sezonu 2014/15. W meczu inaugurującym trzecioligowe zmagania, przeciwnikiem KS Wasilków był Dąb Dąbrowa Białostocka, a Bartosz Dudziński rozegrał wtedy całe spotkanie.

 

Również Dawid Śliwowski miał swój jubileusz, rozegrał bowiem 50 ligowy mecz jako zawodnik KS Wasilków. Dawid debiutował 12 marca 2016 roku w trzecioligowym meczu z MKS Ełk.

 

 

 

Małe święto, miał w tym meczu Przemysław Panek. Przemek zdobył swoją 10 ligową bramkę dla KS Wasilków. Grę w naszym klubie rozpoczynał jako środkowy obrońca i przez pierwsze półtora sezonu zdobył tylko 1 gola. Dopiero w obecnym sezonie trener Artur Woroniecki zmienił mu pozycję na boisku i Przemek odwdzięczył się skuteczną grą.

 

Jacek