Młodziki wygrały GRYFIK CUP. Orliki grały w Grajewie

Tak okazały puchar za zdobycie pierwszego miejsca przywiozła drużyna Młodzików z Gródka. Podopieczni trenera Artura Mateli zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej, w tym międzynarodowym turnieju. 

 

 

Młodziki naszego klubu w pokonanym polu zostawili:

Wigry Suwałki- KS Wasilków 1 : 1,

KS Wasilków – Korona Dobrzyniewo 5 : 0,

KS Wasilków – Promień Monki 3 : 1,

Hetman Białystok – KS Wasilków 0 : 2,

GRYFIK Gródek – KS Wasilków 0 : 5,

Włókniarz Bisłystok – KS Wasilków 0 : 5,

MKS Ełk – KS Wasilków 0 : 0

                   

Trener Artur Matela w tym turnieju miał do dyspozycji następujących zawodników: Przemysław Karłowicz, Konrad Piotrowski – (1 gol w turnieju), Jakub Romanowski – (1 gol), Alex Wiśniewski -(8 goli), Michał Woronowicz – (5 goli), Jakub Witkowski – (5 goli), Cyprian Roszkowski – (1 gol).

Fajny prezent urodzinowy sprawił sobie Jakub Romanowski, który za swoją bardzo dobrą grę został uhonorowany tytułem Najlepszego Zawodnika.

Ogromne gratulacje dla trenera i zawodników, którzy wspaniałą grą świetnie reprezentowali KS Wasilków.


Druga drużyna Orlik E1, czyli zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi, skorzystali z zaproszenia z Grajewa i wzięli udział w III Turnieju „Łoś”.

Podopieczni Krzysztofa Popowskiego uzyskali następujące wyniki:

KS Wasilków – Talenty Ełk 1 : 1,

KS Wasilków – Warmia Grajewo 1 : 2,

KS Wasilków – MOSiR Grajewo 1 : 0,

KS Wasilków – Solas  4 : 0.

Nasz klub w tym turnieju reprezentowali: Michał Bąbczyński, Daniel Czyszpak, Maciej Dąbrowski, Paweł Dyda, Mateusz Ejdys, Mateusz Godlewski, Oliwier Grajewski, Piotr Hrynaszewski, Adrian Kostrowski, Kosma Kurz, Maciej Kuźmicki, Marcel Niedźwiecki, Szymon Pikulski, Wojciech Prymaka, Filip Siemieńczuk, Patrick Sokołowski, Mateusz Sokólski, Artur Storonowicz, Piotr Wasilewski, Dawid Wiśniewski.

Zdjęcia z turnieju dzięki uprzejmości Pana Jacka Ostaszewskiego

Jacek