Rozpoczęcie sezonu 2018-2019 w IV lidze

Już w sobotę 11 sierpnia o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku zainauguruje kolejny sezon IV ligi. KS Wasilków zmierzy się z drużyną MOSPu, która została włączona do rozgrywek IV ligi dzięki regulaminowi PZPN (wcześniej nie posiadała drużyny seniorów). Będzie to debiut trenera Tomasza Kulhawika w roli szkoleniowca naszej drużyny.

W naszej drużynie zobaczymy kilka „nowych – starych” twarzy. Z wypożyczenia z Tura Bielsk Podlaski wrócił Dawid Ostaszewski (ostatnio grał w KS wiosną sezonu 2015/2016). Powrócił także Karol Styś na zasadzie transferu z Ruchu Wysokie Mazowieckie (ostatnio grał w KS wiosną sezonu 2016/2017). Treningi wznowił też Jan Pawłowski, Rafał Kuleszczyk i Bartek Maksimowski (niestety obecnie kontuzjowany).

Drużynę zasilili również: Michał Poduch, Damian Decewicz (obaj z Ruchu Wysokie Mazowieckie), Konrad Niegowski (Znicz Biała Piska) i Marcin Cieciorko (Biebrza Goniądz).

Nowych zawodników witamy w Klubie i życzymy sukcesów.