Kilka ciekawostek statystycznych po 2 kolejkach sezonu 2018/19

Paweł Naliwajko w meczu z MKS Mielnik rozegrał 90 spotkanie w barwach KS Wasilków. Paweł debiutował w naszej drużynie w sezonie 2014/15. W inaugurującym sezon meczu o mistrzostwo III ligi, 9 sierpnia 2014 r. z Dębem Dąbrowa Białostocka, na stadionie w Wasilkowie padł remis 0:0.

Również w meczu 2 kolejki obecnego sezonu z MKS Mielnik, 40 spotkanie dla naszego klubu rozegrał Jacek Milewski. Jacek jest wychowankiem KS Wasilków, a swój pierwszy mecz w dorosłej drużynie rozegrał w sezonie 2015/16. 19 marca 2016 r. w 21 kolejce III ligi, wystąpił przeciwko Startowi Działdowo.

 

Mecz 1 kolejki bieżącego sezonu z MOSP-em Białystok, był spotkaniem w którym debiut w barwach wasilkowskiego klubu zaliczyli:

trener Mariusz Kulhawik,

 

 

oraz zawodnicy

Damian Decewicz,

 

 

Konrad Niegowski,

 

 

Michał Poduch.

 

 

Dawid Ostaszewski mimo tego, iż w naszym klubie rozegrał dotychczas 58 spotkań (26 w sezonie 2014/15 plus 30 w sezonie 2015/16 oraz 2 w obecnych rozgrywkach), pierwszą bramkę zdobył w meczu z MOPS Białystok i dołożył kolejne trafienie z MKS Mielnik.

Swoje pierwsze trafienia dla KS Wasilków zaliczyli Łukasz Rybakowski

 

i Michał Poduch, obaj trafiali do siatki MKS Mielnik. Dla Łukasza było to 33 spotkanie w barwach naszego klubu, dla Michała drugie.

jacek