Juniorzy zaczynają sezon 2018/19

Juniorzy Młodsi KS Wasilków rozpoczynają nowy sezon 2018/19 od wyjazdowego meczu w Białymstoku. W niedzielę 26 sierpnia 2018 r., drużyna trenowana przez Krzysztofa Popowskiego w pierwszej kolejce rozgrywek II Ligi wojewódzkiej B1 JUNIOR MŁODSZY grupa 2, zagra na stadionie przy ul. Broniewskiego 14 z Piastem II Białystok. Początek spotkania o godz. 11:30.

Intensywność gier na początek nowego sezonu jest dość duża, ponieważ mecz drugiej kolejki Juniorzy KS Wasilków rozegrają już we środę 29 sierpnia 2018 r. na stadionie w Wasilkowie. Więcej o tym wydarzeniu napiszemy w najbliższych dniach.

Podlaski ZPN w obecnym sezonie zmienił zasady rozgrywek i w rundzie jesiennej zespoły rozegrają z każdym przeciwnikiem 2 spotkania, raz w roli gospodarza raz w roli gościa. Zwiększy to liczbę meczów, a tym samym da młodym zawodnikom okazję do rozegrania większej ilości gier z rówieśnikami.

Szczegółowy terminarz spotkań naszej drużyny znajdziecie Państwo w zakładce „Grupy Młodzieżowe” – „Junior” – „Aktualna tabela i wyniki”

jacek