W sobotę i niedzielę grają NASI !!!

Piłkarska jesień sezonu 2018/19 rozkręca się w najlepsze. W najbliższy weekend do rywalizacji w swoich rozgrywkach przystępują kolejne grupy zawodników z naszego klubu: Trampkarze, Młodzicy i Orliki.

Tak szczegółowo przedstawia się program gier naszych drużyn w sobotę i niedzielę 1 i 2 września:

– w sobotę o godzinie 10:00 w Supraślu przy ul. Konarskiego 2 pierwszy turniej rozegrają Orliki. Trenerzy  Popowski i Stanisławski do rozgrywek wystawiają dwie drużyny i zmierzą się one z gospodarzami Supraślanką Supraśl, Narwią Choroszcz i Jasionem Jasionówka,

– również w sobotę  o godzinie 12:00 na stadionie w Wasilkowie, Seniorzy KS Wasilków w ramach 5 kolejki IV ligi grupy podlaskiej podejmą Wigry II Suwałki,

– w niedzielę o godzinie 10:00 Trampkarze naszego klubu, na własnym stadionie w pierwszej kolejce II ligi wojewódzkiej C1 trampkarzy grupa 3, rywalizować będą z Falconem Sokółka. Trenerem Trampkarzy jest Artur Matela.

– również w niedzielę o godzinie 11:00 Młodzicy na inaugurację II ligi wojewódzkiej D2 młodzika grupa 2, zmierzą się w Mieniu przy ul. Brata Alberta 8 ze Skorpionem Kalenica. Opiekunami Młodzików są trenerzy Krzysztof Popowski i Kamil Stanisławski.

Cztery mecze w tym dwa na stadionie w Wasilkowie – zapraszamy do kibicowania naszym drużynom.

jacek