Seniorzy wygrali mecz na szczycie

KS Wasilków w meczu na szczycie IV ligi grupy podlaskiej, pokonał na własnym stadionie Wigry II Suwałki 1 : 0.

Jedyną bramkę tego spotkania zdobył w 82 minucie Dawid Ostaszewski.

Mecz był bardzo wyrównany jeżeli chodzi o ilość i jakość sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie nieco lepsze wrażenie sprawiali goście, ale bramki nie padły.

Po przerwie sytuacja na placu gry niewiele się różniła z tą niewielką zmianą, że gospodarze mieli trochę więcej miejsca przy rozegraniu akcji ofensywnych. Nadeszła 82 minuta i wtedy na strzał z okolic narożnika pola karnego zdecydował się Dawid Ostaszewski piłka wpadła w przeciwległy górny róg bramki  i było 1 : 0.

W końcówce goście zaatakowali bardziej zdecydowanie i pod bramką wasilkowian robiło się nie ciekawie, ale bardzo dobra gra bloku obronnego, a szczególnie kapitana KS Wasilków Piotrka Dąbrowskiego, pozwoliła na utrzymanie czystego konta bramkowego.

KS Wasilków – Wigry II Suwałki 1 : 0

Bramka dla KS Wasilków: Dawid Ostaszewski

Skład KS Wasilków: Grzegorz Nowajczyk – Adam Butkiewicz, Piotr Dąbrowski, Paweł Naliwajko, Konrad Niegowski, Dawid Ostaszewski (90′ Damian Decewicz), Bartosz Dudziński, Michał Poduch ( 90′ Krystian Rybnik), Karol Styś, Dawid Śliwowski, Przemysław Panek (81′ Mateusz Cichoński).

zdjęcia z meczu

jacek