Zwycięstwo seniorów i porażka juniorów

Seniorzy KS Wasilków pokonali na wyjeździe KS Michałowo 3:2 do przerwy 3:0

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu KS Wasilków. Pełna kontrola nad spotkanie i wypunktowanie rywala. Pierwsza bramka to akcja z prawej strony Karola Stysia, dośrodkowanie i Dawid Śliwowski wykańcza pewnym strzałem. Druga to strzał z rzutu wolnego Michała Poducha, piłka odbija się od stojącego obok muru gospodarzy Dawida Śliwowskiego i wpada do bramki obok zdezorientowanego bramkarza Michałowo. Przy trzeciej bramce Jan Pawłowski zagrał CUDOWNĄ prostopadłą piłkę do Karola Stysia i ten ze stoickim spokojem zdobył gola.

Początek drugiej połowy, zawodnicy KS Wasilków popełniają proste błędy w środku pola z czego skrzętnie korzystają gospodarze i zdobywają dwa gole. Od tego momentu mecz jest bardzo zacięty, wyrównany i stoi na bardzo wysokim poziomie. Jednak żadna z drużyn nie potrafi pokonać bramkarza rywali i spotkanie kończy się zwycięstwem KS Wasilków 3:2.

Bramki dla KS Wasilków: Dawid Śliwowski x 2 i Karol Styś

Skład KS Wasilków: Grzegorz Nowajczyk – Adam Butkiewicz, Piotr Dąbrowski, Konrad Niegowski, Dawid Ostaszewski (90′ Adam Langa), Bartosz Dudziński, Michał Poduch, Karol Styś (86′ Mateusz Cichoński), Dawid Śliwowski, Przemysław Panek, Jan Pawłowski.

Juniorzy naszego klubu w Choroszczy ulegli tamtejszej Narwi 0 : 3

Podsumowanie meczu Kacpra Kajewskiego:

„Początek meczu nie układał się dla nas zbyt dobrze w skutek czego tracimy bramkę w 15 minucie meczu do 40 minuty bardzo mądrze i skutecznie się bronimy. W drugiej połowie nadal utrzymujemy dobrą grę z tylu lecz przeciwnik strzela nie do obrony z rzutu wolnego (2:0): W końcówce spotkania przeciwnik strzela jeszcze bramkę na (3:0) W drugiej połowie mieliśmy okazje by wyrównać lecz strzały mijały słupek.
Drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony !”

I jeszcze Trener Krzysztof Popowski:

„Mecz bardzo dobry z bardzo dobrym przeciwnikiem. Moim zdaniem faworytem grupy.”

Skład KS Wasilków: Kamil Szyszko – Maciej Kosiński, Michał Zgiet (70′ Kamil Michałowski), Łukasz Domanowski, Jakub Bogusz- Gabriel Olizarowicz (64′ Kacper Romańczuk), Dawid Szarkowski, Patryk Bernacki, Szymon Sobolewski-Rafał Daszuta (72′ Sebastian Bogdanowicz) – Kacper Kajewski

jacek