Weekend z piłkarzami KS Wasilków

W nadchodzący weekend 8 – 9 września 2018 r. pięć drużyn KS Wasilków będzie rywalizowało w swoich rozgrywkach.

Serie występów naszych piłkarzy rozpoczną Żaki. W tej kategorii wiekowej KS Wasilków wystawił dwie drużyny. Podopieczni trenerów Adama Butkiewicza i Piotra Dąbrowskiego zagrają w turnieju w ramach rozgrywek Żaków grupy 7. Turniej odbędzie się w Juchnowcu Dolnym w sobotę od godziny 10:00, a przeciwnikami naszych młodych zawodników będą: Pasja Kleosin (gospodarz), Narew Choroszcz i Korona Dobrzyniewo Duże.

————————————————————————————————————————————–

Następnie do rywalizacji przystąpią Seniorzy. W 7 kolejce IV ligi, zawodnicy KS Wasilków podejmą na własnym stadionie Hetmana Białystok. Podopieczni Tomasza Kulhawika wystąpią w tym meczu bez swojego kapitana. Piotrek Dąbrowski w dotychczas rozegranych meczach, ujrzał już 4 żółte kartki i mecz z Hetmanem obejrzy z trybun.

KS Wasilków – Hetman Białystok, sobota godz. 16:00, stadion miejski w Wasilkowie, ul. Supraślska 21.

————————————————————————————————————————————–

W niedzielne przedpołudnie Trampkarze KS Wasilków udadzą się do Białegostoku na ulicę Świętokrzyską, gdzie w ramach 2 kolejki Drugiej Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy grupy 3 rozegrają spotkanie z drużyną F MOSP Białystok. Zawodnicy trenowani przez Artura Matelę, w pierwszej kolejce ulegli na własnym stadionie 0:1 zespołowi Falcon Sokółka i znając ambicję trenera oraz jego zawodników zechcą się zrechabilitować i wygrać to spotkanie.

F MOSP Białystok – KS Wasilków, niedziela godz. 14:00, Białystok, ul. Świętokrzyska

————————————————————————————————————————————–

Weekendowe zmagania naszych drużyn zakończą Młodzicy. Podopieczni trenerów Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego w niedzielę w Wasilkowie zmierzą się z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Nasi Młodzicy występują w Drugiej Lidze Wojewódzkiej Młodzika grupa 2 i w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe drużynę Skorpion Kalnica 5:0. Teraz chcą przed własną publicznością, potwierdzić swoją dobrą grę.

KS Wasilków – Ruch Wysokie Mazowieckie, niedziela godz. 11:00, stadion miejski w Wasilkowie, ul. Supraślska 21.

jacek