Wyjazdowy weekend drużyn KS Wasilków

Z 6 drużyn KS Wasilków, które rozegrają swoje mecze w najbliższą sobotę i niedzielę, aż 5 z nich rywalizować będzie poza Wasilkowem.

 

Jedyne spotkanie w Wasilkowie rozegrają Trampkarze, którzy w sobotę o godzinie 10:00 podejmą Czarnych Czarna Białostocka. Zespół trenowany przez Artura Matelę rozpoczął rozgrywki od porażki 0:1 na własnym stadionie, ale kolejny mecz zakończył wyjazdowym zwycięstwem 4:2. Teraz pojawia się szansa na kolejną wygrana, bo Czarni przegrali dwa dotychczasowe spotkania i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Trampkarze, KS Wasilków – Czarni Czarna Białostocka, sobota g. 10:00 w Wasilkowie.

——————————————————————————————————————————————————————–

Również w sobotę, dwie drużyny Orlików udadzą się na turniej do Choroszczy. Przeciwnikami podopiecznych trenerów Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego będą: gospodarze – Narew Choroszcz, Jasion Jasionówka i Supraślanka Supraśl. Po pierwszym turnieju nasze drużyny w pięciozespołowej grupie zajmują 2 i 4 miejsce.

Orliki, turniej w Choroszczy, ul. Żółtkowska 1,  sobota g. 10:00


 Piłkarską sobotę spuentują zakończą seniorzy, którzy na spotkanie 8 kolejki IV ligi pojadą do Dąbrowy Białostockiej. KS Wasilków jest liderem rozgrywek w sześciu meczach (pauza w 4 kolejce) zdobył komplet punktów. Drużyna Tomasza Kulhawika wcale nie ma zamiaru zwalniać tempa. Gospodarze – zespół Dębu w tabeli jest na dziesiątej pozycji, lecz na własnym stadionie w obecnej kampanii jeszcze nie przegrał.

Seniorzy,  Dąb Dąbrowa Białostocka – KS Wasilków, sobota g. 16:00, Stadion w Dąbrowie Białostockiej, ul. Sulika 2


Niedziela to wyjazdowy mecz Juniorów z Iskrą Perlejewo. Zespół trenerów Popowskiego i Stanisławskiego, po dwóch zwycięstwach na początek rozgrywek, w dwóch następnych meczach schodził z boiska jako pokonany. Czas wrócić na ścieżkę dobrych wyników. Rywal z Perlejewa na 4 mecze wygrał tylko raz.

Juniorzy, Iskra Perlejewo – KS Wasilków, niedziela g. 13:00, Stadion w Ciechanowcu, ul. Stadion 1


Weekendowe gry zakończy spotkanie Młodzików KS Wasilków. Podopieczni trenerów Stanisławskiego i Popowskiego w dwóch poprzednich kolejkach dwa razy wygrali i po kolejne zwycięstwo pojadą do Łap. Petrus Łapy, czyli najbliższy przeciwnik, w poprzednich kolejkach, przegrał w derbach z Pogonią i wygrał w Juchnowcu z Magnatem.

Młodzicy, Petrus Łapy – KS Wasilków, niedziela g. 14:00, Łapy, ul. Leśnikowska 18A.