„Rozkład jazdy” KS Wasilków na weekend

W nadchodzący weekend 22  – 23 września 2018 r. wszystkie drużyny KS Wasilków będą rywalizowały w swoich rozgrywkach.

W sobotę o godzinie 10:00 na stadionie w Wasilkowie Orliki rozegrają trzeci turniej w swojej grupie. Dwie drużyny naszego klubu w tej kategorii wiekowej, rywalizują w rozgrywkach wojewódzkich Orlik E1 grupa 4. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego po dwóch turniejach zajmują odpowiednio drugie (I zespół) i czwarte (II zespół) miejsce w tabeli grupy. Nasze drużyny rozegrają mecze z zespołami: Narew Choroszcz, Jasion Jasionówka i Supraślanka Supraśl.

Turniej Orlików grupa 4, Wasilków, sobota 22 września, godzina 10:00

Również w sobotę i też o godzinie 10:00 Żaki KS Wasilków, rozegrają drugi turniej sezonu 2018/19. KS Wasilków do rozgrywek Żaków, zgłosił również dwie drużyny. Zawodnicy trenowani przez trenerów Butkiewicza i Dąbrowskiego, rywalizują w rozgrywkach wojewódzkich Żak F1 grupa 7. Po pierwszym turnieju plasują się na miejscach 4 i 5 w tabeli swojej grupy. W turnieju rozgrywanym w Choroszczy oprócz naszych ekip wystąpią: Narew Choroszcz (gospodarz), Pasja Kleosin i Korona Dobrzyniewo Duże.

Turniej Żaków grupa 7, Choroszcz, ul. Żółtkowska 1, sobota 22 września, godzina 10:00

Zwieńczeniem sobotnich zmagań będzie mecz seniorów. Zespół trenera Kulhawika, po rewelacyjnym początku sezonu (6 zwycięstw w 6 meczach), w poprzedniej kolejce przegrał po raz pierwszy w obecnych rozgrywkach IV ligi w Dąbrowie Białostockiej z Dębem.  Sobotnie spotkanie z Cresovią Siemiatycze da nam odpowiedź, czy porażka w Dąbrowie była chwilową słabością, czy też zespół wpadł w głębszy dołek.

IV liga seniorów. Wasilków, sobota 22 września 2018 r., godzina 16:00, KS Wasilków – Cresovia Siemiatycze.

Niedzielne granie drużyn KS Wasilków rozpoczną Młodzicy. Drużyna trenowana przez duet trenerski Popowski, Stanisławski, po trzech kolejkach jest liderem II ligi wojewódzkiej Młodzika grupa 2. Nasi młodzicy na stadionie w Wasilkowie, podejmą OSiR Hajnówka, który zajmuje miejsce 4.

Młodzicy, Wasilków, niedziela 23 września 2018 r., godzina 10:00, KS Wasilków – OSiR Hajnówka

Bezpośrednio po młodzikach na boisko przy ul. Supraślskiej 21, wyjdą juniorzy. Drużyna trenerów Popowskiego i Stanisławskiego w 7 kolejce II ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego grupa 2 , gościć będzie Rudnię Zabłudów. Nasi zawodnicy w dotychczasowych meczach 2 razy zwyciężali, 2 razy przegrali i raz podzielili się punktami z rywalem . Po 6 kolejkach (nasz zespół miał pauzę w 4 kolejce), zajmuje 4 miejsce w tabeli. Rudnia jest na pozycji 3 mimo rozegrania tylko 4 spotkań.

Juniorzy Młodsi, Wasilków, niedziela 23 września 2018 r., godzina 11:30, KS Wasilków – Rudnia Zabłudów.

Piłkarski weekend z KS Wasilków, zakończą trampkarze. Drużyna trenera Mateli, na mecz 4 kolejki II ligi wojewódzkiej Trampkarzy grupa 3, uda się do Korycina. Nasi trampkarze w tym sezonie zanotowali wszystkie możliwe wyniki raz zwyciężyli, raz zremisowali i raz zostali pokonani. Po 3 kolejkach zajmują 5 miejsce w tabeli i wyprzedzają niedzielnych rywali o dwie pozycje.

Trampkarze, Korycin, ul. Knyszyńska 2A, niedziela 23 września 2018 r., godzina 14:00, UKS Konar Kora Korycin – KS Wasilków.

jacek