Sparing trampkarzy

W dniu wczorajszym trampkarze naszego klubu rozegrali na własnym stadionie sparing z rówieśnikami z Hetmana Białystok. Spotkanie zakończyło się bramkowym remisem 3:3. Gole dla naszego zespołu strzelali Bartek Michalski x2 oraz Łukasz Komenda z rzutu karnego.

Początek spotkania należał do wasilkowian, którzy próbowali zdecydowanie zaatakować. Niestety akcje gospodarzy kończyły się przed polem karnym rywali, brakowało ostatniego podania i wykończenia . Po 20 min. do głosu doszli hetmańscy. Piłkarze z Białegostoku raz po raz zaczęli grać prostopadłe piłki do swoich napastników, czym skutecznie rozrywali defensywę KS-u. Po dwóch tego typu zagraniach udało im się pokonać naszego bramkarza Przemka Karłowicza. Do przerwy zatem nasi piłkarze przegrywali 0:2.

W drugiej odsłonie spotkania zawodnicy KS Wasilków, próbując odwrócić losy rywalizacjirzucili wszystko na jedną szalę, atakując przeciwnika z jeszcze większą determinacją. W efekcie dwa gole strzelił Bartek Michalski. W międzyczasie gracze Hetmana również udanie skontrowali wasilkowian i nadal gospodarze przegrywali 2:3. W samej końcówce spotkania faulowany w polu w polu karnym Alex Wiśniewski wywalczył jedenastkę, którą pewnym strzałem na gola zamienił Łukasz Komenda.

Remis w tym spotkaniu nie krzywdzi żadnej ze stron i obiektywnie odzwierciedla przebieg boiskowych wydarzeń. Jednocześnie jest to kolejny materiał do analizy dla trenera Artura Mateli .

Jacek O.