Kanonada w meczu Młodzików!

„Wysokie, przekonywujące zwycięstwo 6:0 odnieśli dziś młodzicy KS Wasilków nad OSiR-em Hajnówka.

Pierwsza połowa spotkania zupełnie nie zapowiadała takiego końcowego rezultatu. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a akcji podbramkowych było jak na lekarstwo. Dość powiedzieć, że pierwszy celny strzał padł dopiero w 19 min., kiedy to zawodnik gości próbował zaskoczyć Kubę Wyszomirskiego. W odpowiedzi chwilę później nad bramką Hajnówki strzelał Mateusz Godlewski. Pod koniec tej części spotkania strzałem z dystansu bramkarza OSiR-u próbował jeszcze zaskoczyć Paweł Dyda, nieskutecznie.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia wasilkowian. W 34 min. sytuację sam na sam z bramkarzem gości marnuje Szymon Podłaszczyk, by dosłownie chwilę później otworzyć wynik. W 43 min. kontratak KS-u, znakomite podanie Piotrka Wasilewskiego na bramkę zamienia Szymon Podłaszczy i 2:0. Pięć minut później mogło i powinno być już 3:0. Tym razem podawał Szymon Podłaszczyk, a znakomitej sytuacji nie wykorzystał Paweł Bernacki. Nie minęła minuta a gospodarze dopięli swego. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, bramkarz OSiR-u wypuszcza piłkę, przytomnie przejmuje ją Piotrek Wasilewski i pewnym strzałem podwyższa rezultat rywalizacji. 51 min. było już 4:0, ponownie bramkę zdobył Szymek Podłaszczyk, kompletując tym samym hat-tricka. W 52 min. w swoim polu karnym przypadkowo ręką zagrywa Mateusz Ejdys i sędzia bez wahania wskazuje na „wapno”. Na szczęście zawodnik z Hajnówki nie trafia przenosząc piłkę wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy. Trzy minuty później z kolei gracze KS-u stanęli przed szansą na trafienie z rzutu karnego. Faulowany w polu karnym był Mateusz Godlewski, a do piłki ustawionej na 9 metrze podszedł Maciek Dąbrowski. Strzał „Dąbka” broni bramkarz Hajnówki, ale poprawka „Godlesia” znalazła już drogę do bramki przeciwnika i w tym momencie KS prowadził już 5:0 !!! Minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry wynik spotkania na 6:0 ustala ,przy ewidentnej pomocy golkipera OSiR-u, strzałem z dystansu Mateusz Godlewski.

Dzięki dzisiejszej wygranej młodzicy KS Wasilków umocnili sięna pozycji lidera w swojej grupie.

A już w najbliższą sobotę mecz na szczycie-nasi zawodnicy udadzą się do Siemiatycz na mecz z tamtejszym Orłem, który obecnie z 7 pkt. zajmuje 3 lokatę lecz ma rozegrany jeden mecz mniej od wasilkowian.

A tak z wygranej z OSiR-em Hajnówka cieszyli się nasi gracze :

https://youtu.be/iqBnheOgy4M „

Młodziki KS Wasilków – OSiR Hajnówka 6 : 0

zdjęcia z meczu

Jacek O.