Kolejny weekend z KS Wasilków

Sobotnio-niedzielne granie drużyn KS Wasilków rozpoczną trampkarze. W sobotę o godzinie 10:00, zespół trenowany przez Artura Matelę, na stadionie w Wasilkowie podejmie Pogranicze Kuźnica. Nasi trampkarze dotychczas wygrywali na wyjazdach, teraz czas na zwycięstwo przed własną publicznością.

Trampkarze, KS Wasilków – Pogranicze Kuźnica, Wasilków, sobota 29 września 2018 r., godz. 10:00

——————————————————————————————————————————————————————-

Bezpośredni po trampkarzach na boisko przy ulicy Supraślskiej 21 wyjdą juniorzy. Drużyna trenowana przez Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego rozpoczyna rundę rewanżową. W sobotę w samo południe do Wasilkowa przyjedzie Piast II Białystok. W pierwszym meczu tych drużyn, rozegranym 26 sierpnia w Białymstoku, juniorzy KS Wasilków wygrali 5:1, teraz liczymy na równie udane zawody w wykonaniu naszych zawodników.

Juniorzy Młodsi, KS Wasilków – Piast II Białystok, Wasilków, sobota 29 września 2018 r., godz. 12:00


Sobotę zakończy wyjazdowy mecz młodzików w Siemiatyczach. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego w obecnym sezonie spisują się bardzo dobrze, w 4 rozegranych meczach zanotowali 3 zwycięstwa i 1 remis. Orzeł Siemiatycze też nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie. Zapowiada się ciekawe spotkanie dwóch niepokonanych zespołów.

Młodzicy, Orzeł Siemiatycze – KS Wasilków, Siemiatycze, sobota 29 września 2018 r., godz. 15:30


Niedzielę rozpoczynamy na stadionie w Wasilkowie turniejem Trampkarzy. Dwie drużyny KS Wasilków po raz trzeci zmierzą się z Narwią Choroszcz, Pasją Kleosin i Koroną Dobrzyniewo Duże. Najmłodsi zawodnicy naszego klubu, trenowani przez Adama Butkiewicza i Piotra Dąbrowskiego, coraz lepiej radzą sobie w rozgrywkach. Własne boisko powinno dodać im pewności siebie.

Żaki, turniej w Wasilkowie, niedziela 30 września 2018 r., godz. 11:00


Zwieńczeniem weekendowych występów zespołów KS Wasilków będzie mecz seniorów rozegrany w Goniądzu. Lider IV ligi jedzie do przed ostatniej drużyny w tabeli, faworyt wydaje się być jeden. Podopieczni trenera Tomasz Kulhawika w obecnym sezonie wygrali 7 razy, a przegrali tylko raz, natomiast gospodarze – Biebrza Goniądz, ponieśli 6 porażek, 3 razy remisowali i ani razu nie wygrali.

Seniorzy, Biebrza Goniądz – KS Wasilków, Goniądz, ul. Konstytucji 3 Maja 18 , niedziela 30 września 2018 r., godz. 16:00 

jacek