Seniorzy z Biebrzą w Goniądzu

Seniorzy KS Wasilków w niedzielę grają w Goniądzu z Biebrzą.

Krótkie przypomnienie dotychczasowych potyczek z tym klubem.

 

Sezon 2004/05 Klasa A

KS Wasilków – Biebrza Goniądz 5 : 1

Biebrza Goniądz – KS Wasilków 1 : 2

Sezon 2016/17 IV Liga

Goniądz,  6 listopada 2016 r., 14 kolejka

Biebrza Goniądz – KS Wasilków 4 : 1

Bramka dla KS Wasilków: Dawid Śliwowski

Skład KS Wasilków:

Jan Pietrowcew – Adam Butkiewicz, Mateusz Cichoński, Piotr Dąbrowski (74′ Marcin Sawko), Bartosz Dudziński, Tomasz Kosicki, Jacek Milewski, Krystian Rybnik (46′ Szymon Małyszko), Bartosz Sztachelski, Dawid Śliwowski, Norbert Werda.

Wasilków,   14 czerwca 2017 r., 29 kolejka

KS Wasilków – Biebrza Goniądz 1 : 0

Bramka dla KS Wasilków: Dawid Śliwowski

Skład KS Wasilków:

Michał Brzozko – Mateusz Cichoński, Piotr Dąbrowski, Bartosz Dudziński, Przemysław Panek, Łukasz Rybakowski, Krystian Rybnik, Piotr Skiepko, Karol Styś, Dawid Śliwowski (78′ Szymon Małyszko), Łukasz Wojciechowski.

Sezon 2017/18 IV Liga

Wasilków,   7 października 2017 r., 9 kolejka

KS Wasilków – Biebrza Goniądz 2 : 0

Bramki dla KS Wasilków: Przemysław Panek, Łukasz Wojciechowski

Skład KS Wasilków:

Grzegorz Nowajczyk – Adam Butkiewicz, Mateusz Cichoński (70′ Szymon Małyszko), Bartosz Dudziński, Jacek Milewski, Paweł Naliwajko, Wojciech Nasuto, Przemysław Panek (75′ Adam Langa), Jan Pawłowski, Piotr Skiepko, Łukasz Wojciechowski.

Goniądz, 13 maja 2018 r., 23 kolejka

Biebrza Goniądz – KS Wasilków 0 : 6

Bramki dla KS Wasilków: Przemysław Panek x2, Dawid Śliwowski x 2, Adam Butkiewicz i Mateusz Cichoński

Skład KS Wasilków:

Grzegorz Nowajczyk – Adam Butkiewicz, Mateusz Cichoński (82′ Yaragi Davidov), Adam Langa, Jaccek Milewski (60′ Piotr Dąbrowski), Paweł Naliwajko, Wojciech Nasuto, Przemysław Panek, Łukasz Rybakowski (60′ Szymon Małyszko), Piotr Skiepko, Dawid Śliwowski.

Bilans tych 6 spotkań jest bardzo korzystny dla naszego klubu: 5 zwycięstwa i tylko jedna porażka, bramki  17 : 6 również dla KS Wasilków.

Trener Kulhawik w niedzielnym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług kapitana naszej drużyny. Piotrek Dąbrowski odczuwa skutki urazu jakiego doznał w meczu z Cresovią Siemiatycze i nie bierze udziału w treningach.

jacek