KS Wasilków – gra od piątku do niedzieli.

Nadchodzący weekend z piłkarzami KS Wasilków zaczynamy już w piątek.

Piątek 5 października 2018 r.

O godzinie 17:00 na stadionie w Wasilkowie, najmłodsi adepci piłki nożnej – Żaki, rozpoczną 4 turniej grupy 7. Dwie drużyny KS Wasilków, których trenerami są Adam Butkiewicz i Piotr Dąbrowski, zmierzą się z: Koroną Dobrzyniewo Duże, Narwią Choroszcz i Pasją Kleosin.

Żaki , 4 turniej, Wasilków, godz. 17:00

————————————————————————————————————————————–

W tym samym czasie trampkarze KS Wasilków, pojadą do Białegostoku gdzie rozegrają spotkanie 6 kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarza grupa 3. Przeciwnikiem podopiecznych Artura Mateli będzie lider rozgrywek MOSP II Białystok. Naszych trampkarzy czeka bardzo trudne zadanie, ponieważ MOSP wygrał wszystkie dotychczasowe mecze, ale jak mawiał trener 1000-lecia Kazimierz Górski „… dopóki piłka w grze…”

Trampkarze, Białystok, ul. Świętokrzyska, godz. 17:00, MOSP II Białystok – KS Wasilków.

————————————————————————————————————————————–

Sobota 6 października 2018r.

Sobotę zaczynamy od turnieju Orlików. Wojewódzka liga Orlika grupa 4, spotka się na stadionie w Wasilkowie. Będzie to już czwarty turniej w tej grupie w obecnym sezonie. Dwie drużyny KS Wasilków, którymi opiekują się trenerzy Krzysztof Popowski i Kamil Stanisławski, rywalizować będą z zespołami: Jasionu Jasionówka, Narwi Choroszcz i Supraślanki Supraśl. Po 3 turniejach nasze drużyny plasują się na miejscach 2 i 4 w tabeli grupy 4.

Orliki, 4 turniej, Wasilków, godz. 10:00

————————————————————————————————————————————–

Bezpośrednio po Orlikach, na płytę główną stadionu w Wasilkowie wyjdą Młodzicy. W 6 kolejce II ligi wojewódzkiej Młodzika grupa 2, zawodnicy KS Wasilków podejmą drużynę MKS Pogoń Łapy. Zespół trenerów Popowskiego i Stanisławskiego, zajmuje 3 miejsce w tabeli z tym samym dorobkiem punktowym co pierwsze 2 drużyny. Przed tygodniem nasi zawodnicy ponieśli pierwszą porażkę w rozgrywkach i zapewne zechcą się zrehabilitować w meczu z Pogonią, która zajmuje 6 pozycję w ligowej stawce.

Młodzicy, Wasilków, godz. 12:30, KS Wasilków – MKS Pogoń Łapy.

————————————————————————————————————————————–

Niedziela 7 października 2018 r.

Juniorzy KS Wasilków w 9 kolejce II ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego grupa 2, udadzą się do Hajnówki na mecz z OSiR-em. Gospodarze zamykają ligową tabelę i jeszcze nie poznali smaku zwycięstwa. Natomiast drużyna KS Wasilków, trenowana przez trenerów Popowskiego i Stanisławskiego, zajmuje 4 miejsce i ma bilans 3 zwycięstwa 1 remis i 3 porażki.

Juniorzy, Hajnówka, ul. Dziewiatowskiego 2, godz. 11:00, OSiR Hajnówka – KS Wasilków.

————————————————————————————————————————————–

Weekendowe granie naszego klubu zakończą seniorzy. Drużyna Tomasza Kulhawika na własnym boisku w 11 kolejce IV ligi, podejmie Wissę Szczuczyn. KS Wasilków jest liderem rozgrywek z bilansem 8 zwycięstw i 1 porażką na koncie. Wissa w tabeli jest 3 i traci do naszej drużyny 6 punktów. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie zespołów, które od trzech sezonów walczą o czołowe lokaty w IV lidze.

Seniorzy, Wasilków, godz. 11:00, KS Wasilków – Wissa Szczuczyn.

jacek