Porażka Trampkarzy

Porażką zakończył się wyjazdowy mecz naszych trampkarzy. Podopieczni Artura Mateli musieli uznać wyższość lidera rozgrywek grupy 3 II ligi wojewódzkiej Trampkarzy.

Bardzo dobry występ naszych zawodników. Podopieczni Artura Mateli stoczyli wyrównany pojedynek z zespołem, który dotychczas wygrał wszystkie spotkania i jak dotąd nie stracił bramki. KS Wasilków już w 6 minucie objął prowadzenie po strzale Bartka Michalskiego i za chwilę miał okazję do podwyższenia wyniku.

Gospodarze wyrównali pod koniec pierwszej połowy i zaraz po przerwie zdobyli bramkę na 2:1, której strzelcem był wypożyczony z naszego klubu Jakub Witkowski. Wasilkowianie nie załamali się tym obrotem wydarzeń boiskowych i dążyli do wyrównania. Brakowało nie wiele ale wynik ciągle był korzystny dla MOSP-u. I to zawodnicy gospodarzy w samej końcówce zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę (znów Witkowski) i ustanowili wynik spotkania na 3:1.

Mimo porażki trener Matela był bardzo zbudowany zaangażowaniem i poziomem sportowym swoich podopiecznych.

MOSP II Białystok – KS Wasilków 3:1

Bramka dla KS Wasilków: Bartłomiej Michalski

Skład KS Wasilków:

Miłosz Łukaszuk – Jakub Kolesiński, Łukasz Komenda, Kacper Komosa, Michał Mantiuk, Bartłomiej Michalski, Jakub Misijuk, Maksymilian Niedźwiecki (36′ Alex Wiśniewski), Jakub Romanowski, Mateusz Tofiluk, Michał Woronowicz.

Zdjęcia z meczu Jacka Ostaszewskiego

jacek