Najbliższe mecze drużyn KS Wasilków

Dwa mecze w sobotę i jeden w niedzielę, to propozycja KS Wasilków na nadchodzący weekend.

W sobotnie przedpołudnie, trampkarze na własnym stadionie podejmą AP Talent II Białystok. Zespół trenera Artura Mateli, jest dość młodą drużyną w porównaniu do większości rywali, ale radzi sobie co raz lepiej w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej trampkarzy grupa 3. W poprzednim tygodniu rozegrali bardzo dobre spotkanie z liderem, a tym razem za przeciwnika mają zespół z trzeciego miejsca ligowej tabeli. Nasi trampkarze zajmują 4 lokatę.

Trampkarze. KS Wasilków – AP Talent II Białystok, sobota 13 października 2018 r., godz. 10:00

————————————————————————————————————————————–

Również w sobotę, tyle że na wyjeździe młodzicy KS Wasilków jadą do Juchnowca, na mecz 7 kolejki II ligi wojewódzkiej Młodzika grupa 2. Podopieczni trenerów Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego, po 6 kolejkach są wiceliderami tabeli. Magnat w 5 spotkaniach uzbierał tylko 3 punkty.

Młodzicy. Magnat Juchnowiec Kościelny – KS Wasilków, sobota 13 października 2018 r., godz. 10:00

————————————————————————————————————————————–

W niedzielę mamy tylko jeden mecz z udziałem drużyny KS Wasilków. Seniorzy naszego klubu, lider IV ligi grupy podlaskiej, udadzą się do Śniadowa na mecz z KS Śniadowo. Drużyna Tomasza Kulhawika, po 11 kolejkach ma 7 punktów przewagi nad druga w tabeli Warmią. KS Śniadowo, znajduje się na przeciwległym biegunie tabeli i zdobyli dotychczas tylko 3 punkty.

KS Wasilków wystąpi w tym spotkaniu bez Adama Langa, który w poprzedniej kolejce otrzymał 4 żółtą kartkę i musi pauzować w jednym spotkaniu. Nie do końca pewny jest występ kapitana, Piotrka Dąbrowskiego, który doznał urazu w meczu z Cresovią Siemiatycze.

Seniorzy. KS Śniadowo – KS Wasilków, niedziela 14 października 2018 r., godz. 15:00. Śniadowo, ul. Kolejowa 15.

jacek