Zapowiedź sobotnio-niedzielnych meczów drużyn KS Wasilków

Weekend 20-21 października 2018 r., z zespołami KS Wasilków rozpocznie się od sobotniego meczu trampkarzy. Drużyna Artura Mateli wsadziła nas ostatnio na swoisty rollercoaster, najpierw bardzo dobry, choć przegrany mecz z liderem rozgrywek, następnie bardzo słabe spotkanie i wstydliwa porażka z trzecią drużyną ligowej tabeli. Trudno przewidzieć co wydarzy się w sobotnim meczu, kiedy do Wasilkowa przyjedzie kolejna drużyna z czołówki tabeli.

Trampkarze, KS Wasilków – Krypnianka Krypno,

Wasilków, ul. Supraślska 21, sobota 20 października 2018 r., godz. 10:00

————————————————————————————————————————————–

W tym samym czasie Orliki naszego klubu udadzą się do Jasionówki, gdzie rozegrają 5 (statni) tej jesieni turniej w grupie 4. Dwie drużyny, trenowane przez Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego, po raz kolejny zmierzą się z Jasionem Jasionówka, Narwią Choroszcz i Supraślanką Supraśl. Obecnie nasze drużyny zajmują 2 i 4 miejsce w tabeli grupy.

Orliki, Turniej z udziałem: Jasiona Jasionówka, KS Wasilków, KS II Wasilków, Narwi Choroszcz i Supraślanki Supraśl.

Jasionówka, ul. Grodzieńska, sobota 20 października 2018 r., godz. 10:00

————————————————————————————————————————————–

Również po raz ostatni w tym roku zagrają Żaki. Trenerzy Adam Butkiewicz i Piotr Dąbrowski, również zgłosili do rozgrywek dwie drużyny, które rywalizują w grupie 7, z ekipami Korony Dobrzyniewo Duże, Narwi Choroszcz i Pasji Kleosin.  W najbliższą sobotę wszystkie zespoły spotkają się w Dobrzyniewie Dużym i dokończą jesienne rozgrywki w swojej grupie. W tabeli nasze drużyny zajmują 4 i 5 miejsce.

Żaki, turniej z udziałem: Korony Dobrzyniewo Duże, KS Wasilków, KS II Wasilków, Narwi Choroszcz i Pasji Kleosin.

Dobrzyniewo Duże, ul. Ełcka, sobota 20 października 2018 r., godz. 11:00

————————————————————————————————————————————–

Ostatnim akcentem weekendu, będzie mecz o mistrzostwo IV ligi grupy podlaskiej. W niedzielne przedpołudnie do Wasilkowa przyjedzie wicelider tabeli Warmia Grajewo. Grajewianie w 11 meczach obecnych rozgrywek, zdobyli 23 punkty i tracą do KS Wasilków 7 „oczek”. Mecz dwóch drużyn, które przewodzą ligowej stawce, zapowiada się bardzo interesująco.

Seniorzy, KS Wasilków – Warmia Grajewo,

Wasilków, ul. Supraślska 21, niedziela 21 października 2018 r., godz. 11:00

jacek