Piłkarska jesień 2018 z KS Wasilków zbliża się do końca.

Kończą się powoli rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2018/19. W poprzednich tygodniach zakończyli swoje zmagania Żaki, Orliki, następnie Młodziki i Trampkarze.

W nadchodzącą sobotę ostatni mecz tej jesieni rozegrają Juniorzy Młodsi. Zespół trenerów Krzysztofa Popowskiego i Kamila Stanisławskiego, rozgrywki zakończy wyjazdowym meczem w Zabłudowiu z Rudnią. Rudnia zajmuje 3 miejsce w tabeli II ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego grupa 2. Drużyna z Zabłudowia ma nad 4 KS Wasilków 6 punktów przewagi. Nasi Juniorzy w poprzedniej kolejce zdecydowanie pokonali Iskrę Perlejewo 5:2 . Mamy nadzieję, że w ostatnim swoim występie w tym roku osiągną satysfakcjonujący wynik i w dobrych nastrojach udadzą się na zimową przerwę w rozgrywkach.

Junior Młodszy, Zabłudów, ul. Mickiewicza 16, sobota 10 listopada 2018 r., godz. 11:00

Rudnia Zabłudów – KS Wasilków

————————————————————————————————————————————–

Seniorzy do zakończenia rozgrywek mają jeszcze 2 spotkania. Pierwsze z nich rozegrają w Szepietowie ze Spartą. Drużyna z Szepietowa w obecnym sezonie, spisuje się bardzo dobrze i po 14 rozegranych meczach zajmuje 3 miejsce w tabeli IV ligi grupy podlaskiej. Sparta zgromadziła 26 punktów. Szczególnie dobry bilans ma na własnym stadionie, gdzie dotychczas wygrała 5 spotkań i po razie remisowała i przegrała.

KS Wasilków od wielu kolejek jest zdecydowanym liderem rozgrywek z 36 punktami w 14 meczach. Zespół Tomasza Kulhawika, pracuje na treningach z pełnym zaangażowaniem i z dużą koncentracją przygotowuje się do kolejnego meczu „na szczycie”.

IV liga grupa podlaska, 16 kolejka sezonu 2018/19,

Szepietowo, ul. Sportowa 5, niedziela 11 listopada 2018 r., godz. 13:00

Sparta 1951 Szepietowo – KS Wasilków

jacek