Kolejny sprawdzian lidera IV ligi

Kolejny sparing za nami. Na bocznym boisku przy ul. Słonecznej wygrywamy z Hetmanem Białystok 2:0. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę strzelił około 30 min. Łukasz Rybakowski – po dośrodkowaniu Dawida Ostaszewskiego. Druga bramka (43 min. ) była ozdobą meczu. Mateusz Cichoński strzałem z ponad 20 metrów nie dał szans bramkarzowi Hetmana.
Swoje szanse mieli też Jan Pawłowski i z rzutu wolnego Dawid Ostaszewski. Natomiast w 40 min swoimi umiejętnościami musiał wykazać się Grzegorz Nowajczyk. Nasz bramkarz świetnie wybronil strzał napastnika Białostoczan. Poza tą sytuacją niewiele działo się pod naszą bramką. W końcówce meczu stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Najlepszej nie wykorzystał Łukasz Wojciechowski – mając przed sobą jedynie bramkarza, z 11 metrów trafił w słupek.
Trener Artur Woroniecki z powodu nieobecności kilku zawodników (m. in. Butkiewicz, Dudziński, Naliwajko, Panek, Langa, Poduch) zmuszony był do eksperymentalnego zestawienia składu. W końcówce na pozycji stopera zagrał Jan Pawłowski. 

Nowajczyk, Dąbrowski, Decewicz (80 Kajewski), Nasuto, Ostaszewski (70 Cichoński) , Styś (80 Cieciorko), Cichoński (55 Wojciechowski), Rybakowski (45 Jurczyk) , Pawłowski, Niegowski (75 Małyszko), Śliwowski (80 Davidov)

Kolejny test już w sobotę o godz. 10.00 na boisku „mechaniaka” z junorami Jagiellonii Białystok. Podopieczni Wojtka Kobeszki ostatnio odprawili Tura Bielsk Podlaski z bagażem 10 bramek.
Zapowiada się ciekawy pojedynek z wymagającym rywalem.