Turniej o Puchar Burmistrza

W sobotę i niedzielę w szkole podstawowej nr 1 w Wasilkowie rozgrywany był Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Wasilkowa roczników 2007 i 2008.

Pierwszy dzień turniejowy to rozgrywki  rocznika 2007.

Było wiele walki, emocji i radości. Ostatecznie w finale drużyna Pogoni Łapy pokonała Piasta Białystok 5 do 4. Kolejne miejsca zajęli zawodnicy KS Wasilków II pokonując w rzutach karnych drużynę KS Wasilków I. Piąte miejsce przypadło Koronie Dobrzyniewo, a szóste KS Studzianki. Dziękujemy Burmistrzowi Adrianowi Łuckiewiczowi za ufundowane nagród i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 za udostępnienie sali.

W drugim dniu rywalizowali zawodnicy urodzeni w 2008 roku i młodsi. W walce o 5 miejsce Junior I Białystok pokonał swoich kolegów z Juniora II 7:2. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Pogoni Łapy, która wygrała z KS II Wasilków 3:1. W wielkim, emocjonującym finale gospodarze ograli Koronę Dobrzyniewo 2:0. Zawodnikiem turnieju został zawodnik KS Wasilków I – Dawid Wiśniewski.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, zaangażowanie i dostarczenie wielu emocji. Podziękowania składamy też Pani Burmistrz Dominice Jocz, która wręczyła ufundowane przez Gminę Wasilków puchary.