Wygrana seniorów

W rozegranym dzisiaj zaległym meczu 18 kolejki IV ligi grupy podlaskiej KS Wasilków pokonał MOSP Białystok 1:0

Bramkę dla KS Wasilków w 90 minucie spotkania strzałem głową zdobył Piotr Dąbrowski.

KS Wasilków nie miał w tym meczu szczęścia. Sporo sytuacji podbramkowych po których piłka nie chciała w żaden sposób wpaść do bramki rywali, a przede wszystkim aż trzech zawodników naszego klubu schodziło z boiska z kontuzjami. Dawid Śliwowski już w 27 minucie z podejrzeniem pęknięcia kości policzkowej musiał opuścić plac gry po tym jak został uderzony w twarz przez interweniującego bramkarz gości. W miejsce Dawida na boisku zameldował się Radosław Jurczyk. Młody zawodnik naszej drużyny nie pograł sobie zbyt długo bo już po 8 minutach opuszczał boisko z prawdopodobnie zerwanymi więzadłami w kolanie. W 73 minucie Janek Pawłowski wychodził sam na sam z bramkarzem MOSP-u i nagle upadł na murawę, wstępna diagnoza to prawdopodobne naderwanie mięśnia dwugłowego uda.

Przed zbliżającym się meczem z Wigrami II Suwałki (14 kwietnia), trener Artur Woroniecki ma ogromny ból głowy, jak zestawić wyjściową jedenastkę, wszak Śliwowski i Jurczak to młodzieżowcy, których co najmniej 2 musi występować w meczu ligowym. Z kolei Janek Pawłowski jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i często to od niego trener Woroniecki zaczyna ustalanie składu.

KS Wasilków – MOSP Białystok 1:0

Bramka dla KS Wasilków: Piotr Dąbrowski

Skład KS Wasilków:

Grzegorz Nowajczyk – Adam Butkiewicz, Paweł Naliwajko, Piotr Dąbrowski, Wojciech Nasuto, Konrad Niegowski, Bartosz Dudziński, Dawid Ostaszewski (60′ Karol Styś), Michał Poduch (64′ Adam Langa), Jan Pawłowski (75′ Łukasz Wojciechowski), Dawid Śliwowski (27′ Radosław Jurczyk, 35′ Łukasz Rybakowski).