We środę i czwartek grają nasze drużyny

Przed nami piłkarska środa drużyn KS Wasilków, a dokładnie środa i czwartek.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią Juniorzy, których mecz w piątej kolejce II ligi Juniora Młodszego z MOSP II Białystok jest zaplanowany na godz. 10:00 w Białymstoku. Nasi Juniorzy po dwóch  wygranych i jednej porażce zajmują 5 lokatę w tabeli, natomiast MOSP II po dwóch wygranych i remisie jest na 3 pozycji.

II liga wojewódzka Juniora Młodszego B1 grupa 2

MOSP II Białystok – KS Wasilków, środa 17 kwietnia 2019  r., godz. 10:00, Białystok, ul. Świętokrzyska 1

————————————————————————————————————————————–

Seniorzy KS Wasilków zagrają w 1/4 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie Puszcza Hajnówka. Więcej na temat tej rywalizacji tutaj.

1/4 finału wojewódzkiego Pucharu Polski

Puszcza Hajnówka – KS Wasilków, środa 17 kwietnia 2019 r., godz. 16:30, Narewka, ul. Miskiewicza.

————————————————————————————————————————————–

Również w środę w Wasilkowie, trampkarze naszego klubu zagrają z F MOSP Białystok. W drugiej kolejce II ligi wojewódzkiej Trampkarza gr. 3, Podopieczni Artura Mateli po dobrym meczu ulegli w pierwszej kolejce Falconowi Sokółka 1:4. F MOSP, także przegrał pierwsze spotkanie (1:3 z Pograniczem Kuźnica). Obie ekipy będą chciały się zrehabilitować za niepowodzenia z pierwszej kolejki, a to pozwala mieć nadzieję na dobre zacięte spotkanie.

II liga wojewódzka Trampkarzy grupa 3

KS Wasilków – F MOSP Białystok, środa 17 kwietnia 2019 r., godz. 17:30, Wasilków, ul. Supraślska 21

————————————————————————————————————————————–

Na czwartek zaplanowano spotkanie II ligi Młodzika D2 grupa 2. Młodzicy KS Wasilków jadą do Łap na mecz z MKS Pogoń Łapy. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego w pierwszym meczu zdecydowanie pokonali Magnat Juchnowiec 4:0. Drużyna z Łap na inaugurację rozgrywek uległa na własnym stadionie Skorpionowi Kalnica 1:5.

II liga wojewódzka Młodzika D2 grupa 2.

MKS Pogoń Łapy – KS Wasilków, czwartek 18 kwietnia 2019 r., godz. 11:00, Łapy, ul. Leśnikowskia 18A