Bogaty plan rozgrywek drużyn KS Wasilków na najbliższą sobotę i niedzielę.

                   Jako pierwsi na boisko w Wasilkowie wyjdą Młodzicy. Drużyna Kamila Stanisławskiego jest liderem rozgrywek z dwoma zwycięstwami na koncie. Sobotni rywal MŁKS II Łomża zajmuje drugą pozycję w tabeli. Będzie to mecz na szczycie II ligi wojewódzkiej D2 Młodzika w grupie drugiej.

II LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 2

KS Wasilków – MŁKS II Łomża, Wasilków, sobota 27 kwietnia 2019 r., godz. 10:00

————————————————————————————————————————————–

Druga drużyna Orlika naszego klubu, która będzie brała udział w rozgrywkach Orlik E1 grupa H, rozegra pierwszy wiosenny turniej w Supraślu. Zawodnicy Krzysztofa Popowskiego będą rywalizowali z: Supraślanką Supraśl, Dębem Dąbrowa Białostocka i Pograniczem Kuźnica.

Orlik E1 grupa H

Turniej z udziałem: Supraślanka Supraśl, Dąb Dąbrowa Białostocka, Pograniczem Kuźnica i KS II Wasilków, sobota 27 kwietnia 2019 r.,  Supraśl, godz. 10:00

————————————————————————————————————————————–

Pierwsza drużyna Orlika KS Wasilków z trenerem Kamilem Stanisławskim w Wasilkowie rozegra drugi tej wiosny turniej w którym oprócz gospodarzy wystąpią: Czarni Czarna Białostocka, dwa zespoły Falconu Sokółka, Jasion Jasionówka i Narew Choroszcz. Po pierwszym turnieju, który odbył się w Choroszczy, KS Wasilków zajmuje 3 miejsce w tabeli, a liderem jest Narew Choroszcz.

Orlik E1 grupa B

Turniej z udziałem: KS Wasilków, Czarni Czarna Białostocka, Falcon Sokółka, Falcon II Sokółka, Jasion Jasionówka i Narew Choroszcz, sobota 27 kwietnia 2019 r., Wasilków, godz. 12:00

————————————————————————————————————————————–

Również w sobotę pierwszy wiosenny turniej rozegrają Żaki. W tej kategorii wiekowej KS Wasilków zgłosił do rozgrywek dwie drużyny. Zespoły trenowane przez trenerów Adama Butkiewicza i Piotra Dąbrowskiego, będą rywalizowały w Grajewie z: Warmią II Grajewo i Jastrzębiem Knyszyn.

Żak F1 grupa J

Turniej z udziałem:  Warmii II Grajewo, Jastrzębia Knyszyn, KS Wasilków i KS II Wasilków, sobota 27 kwietnia 2019 r., Grajewo, godz. 12:00

————————————————————————————————————————————–

Sobotnie mecze zakończą seniorzy wyjazdowym spotkaniem z Hetmanem Białystok. Nasi zawodnicy po serii meczów niedziela – środa – niedziela, mieli tydzień odpoczynku, mam nadzieję, że ta przerwa pozytywnie wpłynie na ich grę. Hetman wiosną gra w kratkę, 3 zwycięstwa i 3 porażki, a w całym rozrachunku 10 miejsce w tabeli IV ligi.

IV liga grupa podlaska

Hetman Białystok – KS Wasilków, Białystok, sobota 27 kwietnia 2019 r., godz. 17:00

————————————————————————————————————————————–

Weekend z KS Wasilków zakończy niedzielne spotkanie Juniorów Młodszych w Ciechanowcu. Tam swoje „domowe” mecze rozgrywa Iskra Perlejewo. Po czterech rozegranych kolejkach Iskra jest 2, a KS Wasilków 4 w ligowej tabeli. W mijającym tygodniu KS Wasilków otrzymał punkty walkowerem za mecze z MOSP II Białystok. Na boisku KS przegrała 0:10.

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2

Iskra Perlejewo – KS Wasilków, Ciechanowiec, niedziela 28 kwietnia 2019 r., godz. 11:00

————————————————————————————————————————————–

Na niedzielę zaplanowane było spotkanie Trampkarzy KS Wasilków – UKS Konar Kora Korycin, ale ze względu na Wielkanoc u wyznawców prawosławia, mecz ten został przeniesiony na 22 maja.