MŁODZIKI NA ZWYCIĘSKIEJ ŚCIEŻCE

Zwycięską passę kontynuują młodziki KS Wasilków. Dziś na stadionie przy ul. Supraślskiej pewnie pokonali MŁKS II Łomża 4:0 (3:0) .

Po dwie bramki dla naszej drużyny zdobyli Szymon Podłaszczyk oraz Paweł Bernacki.

Z przebiegu boiskowych wydarzeń można śmiało stwierdzić, że wygrana wasilkowian ani przez moment nie była zagrożona. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego niepodzielnie panowali na placu gry i gdyby mieli ciut więcej szczęścia i nieco lepiej wyregulowane celowniki, spotkanie mogli zakończyć z bardziej okazałym dorobkiem bramkowym. Dość powiedzieć, że drużyna z Łomży nie stworzyła przez całe zawody, ani jednej klarownej sytuacji po której mogłaby zagrozić gospodarzom. Eskalacją frustracji z powodu słabego występu i bezsilności był faul jednego z graczy MŁKS-u , po którym sędzia pokazał zawodnikowi gości czerwony kartonik.

KS Wasilków wystąpił w następującym składzie : Kuba Wyszomirski-Bartek Romanowicz, Mateusz Ejdys, Mateusz Godlewski, Szymon Kawałko, Błażej Gogol, Paweł Dyda, Paweł Bernacki, Szymon Podłaszczyk oraz Kosma Kurz, Kamil Dec, Oliwier Grajewski, Marcel Niedźwiecki, Maks Skupski, Michał Bąbczyński, Piotrek Hrynaszewski