Zwycięstwo Juniorów

Juniorzy KS Wasilków w Ciechanowcu pokonali Iskrę Perlejewo 3:1. Było to 4 zwycięstwo podopiecznych trenerów Popowskiego i Stanisławskiego w 5 meczu.

Opis Meczu przygotował Łukasz Domanowski:

„Na początku spotkania przeciwnik przejął inicjatywę. Po 10 minutach gry zaczęliśmy dochodzić do sytuacji bramkowych. Najpierw po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika doskonałą sytuację miał Łukasz Domanowski, ale ubiegł go bramkarz rywali. Chwilę później po kapitalnym dośrodkowaniu Szymona Zimnocha z rzutu rożnego ponownie Łukasz Domanowski trąca piłkę, a obrońca gospodarzy pakuje futbolówkę do własnej bramki. Mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji do przerwy, ale do szatni schodziliśmy wygrywając 1:0. W drugiej połowie gospodarze zaczęli przeprowadzać coraz groźniejsze ataki. Po faulu w naszym polu karnym, bliski obronienia jedenastki był Kamil Szyszko, który rozgrywał bardzo dobry mecz. W 80 minucie po faulu na naszym zawodniku rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Domanowski, a wynik spotkania ustala wprowadzony z ławki Jakub Bogusz. Po zwycięstwie 3:1 awansujemy na drugą pozycję w tabeli.”