We środę i czwartek gra młodzież KS Wasilków

We środę 8 maja, druga drużyna Orlika KS Wasilków jedzie na turniej do Kuźnicy. Dla podopiecznych trenerów Popowskiego i Stanisławskiego, będzie to drugi wiosenny turniej. Po pierwszym rozegranym w Supraślu, nasi zawodnicy zajmują drugie miejsce w tabeli. Rywalami KS Wasilków ponownie będą: Dąb Dąbrowa Białostocka, Supraślanka Supraśl i gospodarz Pogranicze Kuźnica.

Kuźnica, środa, 8 maja 2019 r., godz. 17:00

Turniej Orlik E1 grupa H


Również we środę Juniorzy KS Wasilków rozegrają wyjazdowe spotkanie z Włókniarzem Białystok. Zespół trenerów Popowskiego i Stanisławskiego zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy drugiej II ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego, natomiast Włókniarz jest liderem. Zapowiada się bardzo ciekawy spotkanie, którego stawką będzie pierwsza pozycja.

II liga wojewódzka Juniora Młodszego grupa 2

Białystok, środa, 8 maja 2019 r., godz. 17:30

Włókniarz Białystok – KS Wasilków


We czwartek Młodzicy naszego klubu, na stadionie w Wasilkowie gościć będą drużynę Petrusa Łapy. Drużyna prowadzona przez duet trenerski Krzysztof Popowski i Kamil Stanisławski jest liderem rozgrywek. Nasi Młodzicy w trzech dotychczas rozegranych meczach zdobyli komplet punktów i w meczu z czwartym w tabeli Petrusem zechcą podtrzymać dobrą passę.

II LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 2

Wasilków, czwartek 9 maja 2019 r., godz. 17:00

KS Wasilków – Petrus Łapy