Odmienne nastroje Juniorów i Młodzików

Nie udał się atak na pozycję lidera Juniorów KS Wasilków. We środowym meczu w Białymstoku lider rozgrywek Włókniarz nie dał szans naszym zawodnikom.

Tak to spotkanie opisał Łukasz Domanowski:

” Na pierwszą połowę wychodzimy bardzo defensywnie, dobrze przesuwamy, ale popełniamy 2 błędy, po których przeciwnik strzela 2 bramki. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, ale tracimy 2 kuriozalne bramki oraz jedna po sytuacji „sam na sam” z bramkarzem. Mecz kończy się wynikiem 5:0″

II liga wojewódzka Juniora Młodszego grupa 2

Włókniarz Białystok – KS Wasilków 5:0

Skład KS Wasilków: Kamil Szyszko – Kamil Michałowski, Michał Zgiet, Łukasz Domanowski, Maciej Kosiński, Patryk Bernacki, Szymon Zimnoch, Szymon Sobolewski, Dawid Szarkowski ( 80′ Mateusz Sadowski), Gabriel Olizarowicz (65′ Krzysztof Halicki), Jakub Ambroch.


W znacznie lepszych nastrojach schodzili we czwartek z boiska w Wasilkowie Młodzicy KS Wasilków. Lider II ligi wojewódzkiej Młodzika grupa 2 – KS Wasilków, pokonał 2:1 czwartą drużynę tabeli Petrus Łapy. Zawodnicy prowadzeni przez trenerów Popowskiego i Stanisławskiego odnieśli czwarte zwycięstwo w czwartym spotkaniu i zdecydowanie prowadza w tabeli swojej grupy.