BEZ WYGRANEJ

Nadal bez zwycięstwa w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 pozostają trampkarze Klubu Sportowego Wasilków. W minioną sobotę na boisku przy Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku, ulegli liderowi , AP Talent II Białystok 0:5 (0:3).

Gra podopiecznych trenera Artura Mateli do złudzenia przypominała tę z poprzednich występów. Znów wasilkowianie momentami walczyli z przeciwnikiem jak równy z równym, znów pokazywali sporymi fragmentami, że potrafią skutecznie rozbijać ataki rywali oraz konstruować akcje zaczepne i znów….tracili bramki po dość prostych błędach indywidualnych. Spotkanie z Talentem po raz kolejny pokazało, że nasi zawodnicy, w większości o 2-3 lata młodsi od przeciwników, przegrywają głównie w aspekcie siły fizycznej i motoryki.

Pracy trenerowi Mateli nie ułatwiają piętrzące się od początku rundy kłopoty kadrowe. Ze składu, z różnych przyczyn „wypadli” dotychczasowi etatowi napastnicy- Bartek Michalski oraz Kacper Komosa. W potyczce z Talentem zabrakło bramkarza Przemka Karłowicza, który najprawdopodobniej nie zagra już do końca bieżących rozgrywek.

Przed trampkarzami KS Wasilków 3 ostatnie spotkania tej rundy. Wasilkowianie zagrają odpowiednio z Krypnianką Krypno, Korą Korycin i nadspodziewanie dobrze radzącym sobie wiosną , Hetmanem Białystok. Zarówno zawodnicy jak i trener liczą na zdobycz punktową, choć przy obecnych, „niesprzyjających okolicznościach przyrody” będzie o to niezwykle ciężko.

Trampkarze KS Wasilków w pojedynku z AP Talent II Białystok wystąpili w następującym składzie : Miłosz Łukaszuk- Kamil Ostaszewski, Mateusz Tofiluk (kpt.), Michał Mantiuk, Maks Niedźwiecki, Alex Wiśniewski, Michał Woronowicz, Jakub Misijuk, Piotr Lulewicz, Łukasz Komenda, Konrad Piotrowski oraz Jakub Kolesiński, Cyprian Roszkowski, Mateusz Tomaszewski i Julian Małyszko.

Fotorelacja z meczu Jacek Ostaszewski