Bogaty program gier drużyn KS Wasilków

Wszystkie drużyny KS Wasilków, zgłoszone do rozgrywek w rundzie wiosennej, zagrają w najbliższy nieco przedłużony weekend.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią Juniorzy Młodsi.  W 10 kolejce II ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego grupa 2 do Wasilkowa przyjedzie Piast Białystok, czyli wicelider tabeli. Nasi Juniorzy po ostatnich słabszych wynikach zajmują 6 pozycję, ale do Piasta tracą tylko 2 punkty. Ekipa trenerów Popowskiego i Stanisławskiego na pewno zechce się zrewanżować przeciwnikom za porażkę 2:4, z 3 kolejki.

Juniorzy Młodsi 

Wasilków, sobota, 18 maja 2019 r., godz. 10:00

KS Wasilków – Piast Białystok 


Bezpośrednio po meczu Juniorów, boisko w Wasilkowie będzie areną zmagań Orlików. Druga drużyna Orlików KS Wasilków rozegra 3 turniej w grupie H. Miejmy nadzieję że tym razem rywalizacja sportowa będzie priorytetem dla wszystkich zespołów. Poprzedni turniej w Kuźnicy odbył się bez jednej z drużyn, a w innej wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (szczegółowe wyniki w zakładce Orlików).

Orliki grupa H – Turniej

Wasilków, sobota, 18 maja 2019 r., godz. 12:30

Drużyny: KS II Wasilków, Dąb Dąbrowa Białostocka, Pogranicze Kuźnica, Supraślanka Supraśl.


Młodzicy KS Wasilków na kolejny mecz II ligi wojewódzkiej Młodzika grupa 2 jadą do Wysokiego Mazowieckiego. Nasza drużyna jest liderem tabeli z kompletem punktów po 5 meczach. Ruch jest wiceliderem. Zapowiada się ciekawe spotkanie na szczycie tabeli.

Młodziki

Wysokie Mazowieckie, sobota 18 maja 2019 r., godz. 13:00

Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków


Podsumowaniem sobotnich rywalizacji będzie mecz seniorów KS Wasilków w Szczuczynie z Wissą. Nasza drużyna po dwóch porażkach (w półfinale wojewódzkiego pucharu i w lidze), zapewne zechce wrócić na zwycięską ścieżkę, którą kroczyła od początku rundy wiosennej. Łatwo nie będzie, ponieważ Wissa w tym roku spisuje się naprawdę nie źle z 9 spotkań wygrała 7 razy.

Seniorzy

Szczuczyn, sobota 18 maja 2019 r., godz. 16:00

Wissa Szczuczyn – KS Wasilków.  


Niedziela to turnieje Żaków i Orlików.

Na stadionie w Wasilkowie dwie drużyny Żaków, prowadzone przez trenerów Butkiewicza i Dąbrowskiego rozegrają drugi i trzeci turniej grupy „J”. Po pierwszym turnieju nasze drużyny zajmują pierwszą i trzecią lokatę w grupie.

Żaki grupa „J” – 2 turnieje

Wasilków, niedziela 19 maja 2019 r., godz. 10:00 i 12:00

Drużyny: KS Wasilków, KS II Wasilków, Jastrząb Knyszyn i Warmia II Grajewo.


Pierwsza drużyna Orlików KS Wasilków na kolejny turniej tej wiosny jedzie do Sokółki. Po dwóch już rozegranych turniejach, podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego zajmują drugie miejsce w tabeli ich bilans to 6 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki

Orlik grupa „B” – turniej

Sokółka, niedziela 19 maja 2019 r., godz. 10:00

Drużyny: Falcon Sokółka, Falcon II Sokółka, Czarni Czarna Białostocka, Jasion Jasionówka, KS Wasilków i Narew Choroszcz.


Ten nieco przedłużony piłkarski weekend zakończą w poniedziałek Trampkarze. Zespół trenera Artura Mateli, po ligowe punkty pojedzie do Krypna na mecz z Krypnianką. Nasi Trampkarze, często o 2 – 3 lata młodsi od przeciwników, pomimo całkiem dobrej gry nie zdołali jeszcze zdobyć punktów w rundzie wiosennej, ale każda zła passa się kiedyś kończy.

Trampkarze

Krypno, poniedziałek 20 maja 2019 r., godz. 18:00

Krypnianka Krypno – KS Wasilków