Porażka Juniorów i zwycięstwo Trampkarzy

Juniorzy KS Wasilków przegrali w Zabłudowie z Rudnią 1:3. Było to zaległe spotkanie z pierwszej kolejki rundy wiosennej. Podopieczni trenerów Popowskiego i Stanisławskiego nie mogą przerwać złej passy od 4 spotkań.

Natomiast Trampkarze przełamali się w meczu z UKS Konar Kora Korycin, po serii niepowodzeń odnieśli efektowne zwycięstwo 4:0 (2:0).

Zawodnicy trenera Artura Mateli całkowicie zdominowali rywala. Popisali się również festiwalem …..nieskuteczności. Wasilkowianie, szczególnie w pierwszej połowie spotkania, zmarnowali tyle „setek” , że można by obdzielić tymi sytuacjami sporą część meczów w sezonie.Okazało się , że nasi trampkarze, jeżeli tylko rywalizują z przeciwnikiem o podobnym potencjale motorycznym i fizycznym są w stanie „podnieść rękawicę” i odnieść zwycięstwo.

Bramki dla naszej drużyny w starciu z Korą strzelali: Michał Woronowicz, Kuba Misijuk, Piotr Lulewicz oraz Miłosz Łukaszuk.

KS Wasilków wystąpił w tym meczu w następującym składzie: Miłosz Łukaszuk- Konrad Piotrowski, Michał Mantiuk, Maks Niedźwiecki, Mateusz Tofiluk (kpt.), Kuba Kolesiński, Piotr Lulewicz, Kuba Misijuk, Łukasz Komenda, Alex Wiśniewski, Michał Woronowicz oraz Mateusz Tomaszewski, Julek Małyszko, Cyprian Roszkowski, Szymon Adamowicz

Fotorelacja Jacka Ostaszewskiego