Powoli kończą się rozgrywki w sezonie 2018/19. Z pośród drużyn Klubu Sportowego Wasilków, rywalizację zakończyli już Trampkarze, w ten weekend ostatni mecz rozegrają Młodzicy, również ostatnie turnieje rozegrają Orliki jak też Żaki. Juniorom Młodszym pozostało do rozegrania dwa mecze, a seniorom trzy.

Tak przedstawia się plan meczy naszych drużyn na sobotę i niedzielę 8 i 9 czerwca 2019 r.:

Żaki ostatni turniej rozegrają w Knyszynie. Dwie drużyny z tej kategorii wiekowej prowadzone przez trenerów Adama Butkiewicza i Piotra Dąbrowskiego, w grupie „J” rywalizują z Warmią II Grajewo i Jastrzębiem Knyszyn.

Żaki grupa „J”, turniej w Knyszynie, sobota 8 czerwca 2019 r., godz. 10:00.

—————————————————————

O tej samej porze w Czarnej Białostockiej turniej z udziałem: Czarnych Czarna Białostocka, Falconu Sokółka, Falconu II Sokółka, Jasionu Jasionówka i Narwi Choroszcz, rozegra pierwsza drużyna Orlików KS Wasilków. Ekipa Kamila Stanisławskiego dobrze spisała się w dotychczasowych turniejach i zajmuje 3 miejsce w tabeli grupy „B”

Orliki grupa „B”, turniej w Czarnej Białostockiej, sobota 8 czerwca 2019 r., godz. 10:00.

——————————————————————

Jedyny mecz tego weekendu, który odbędzie się na stadionie w Wasilkowie, to spotkanie Juniorów Młodszych, w którym nasi zawodnicy podejmą Iskrę Perlejewo. Zespół trenera Krzysztofa Popowskiego, zajmuje 4 miejsce w ta beli i wyprzedza o 3 punkty Iskrę, która zajmuje 6 pozycję. W meczu rozegranym pod koniec kwietnia, nasi juniorzy pokonali na wyjeździe Iskrę 3:1.

II liga wojewódzka Juniora Młodszego grupa 2,

KS Wasilków – Iskra Perlejewo, sobota 8 czerwca 2019 r., godz. 10:00

——————————————————————–

Druga drużyna Orlika pod opieką trenera Krzysztofa Popowskiego, jedzie w sobotę do Dąbrowy Białostockiej gdzie rozegra czwarte wiosenny turniej. Przeciwnikami naszych zawodników będą : gospodarze Dąb Dąbrowa Białostocka, Pogranicze Kuźnica i Supraślanka Supraśl. Po trzech turniejach KS Wasilków prowadzi w tabeli grupy „H”.

Orliki grupa „H”, turniej w Dąbrowie Białostockiej, sobota 8 czerwca 2019 r., godz. 14:00.

———————————————————————

Sobotnią serię spotkań naszych drużyn zakończą seniorzy. Drużyna trenera Artura Woronieckiego uda się do Augustowa na spotkanie ze Spartą. KS Wasilków jest wiceliderem IV ligi grupy podlaskiej i do liderującej Warmii Grajewo traci tylko 1 punkt. Do zakończenia rozgrywek pozostało tylko trzy kolejki, dobrze by było zakończyć sezon trzema zwycięstwami, pierwszy krok do tego celu trzeba uczynić w sobotę.

IV liga grupa podlaska 32 kolejka.

Sparta Augustów – KS Wasilków, sobota 8 czerwca 2019 r., godz. 15:00

——————————————————————–

Jedyne niedzielne spotkanie z udziałem drużyny KS Wasilków, to mecz Młodzików w Szepietowie. Zespół trenera Kamila Stanisławskiego wygrał rywalizację w  II lidze wojewódzkiej Młodzika grupa 2, a mecz ze Spartą Szepietowo powinien potwierdzić dobrą dyspozycję naszej młodzieży. Sparta w dotychczasowych 7 meczach zdobyła tylko 5 punktów.

II liga wojewódzka Młodzika grupa 2

Sparta 1951 Szepietowo – KS Wasilków, niedziela 9 czerwca 2019 r., godz. 12:00