Wyniki drużyn młodzieżowych KS Wasilków

 

Żaki w sobotę rywalizowały w grupie „J” w Knyszynie. Turniej odbył się w okrojonym składzie, ponieważ nie dojechała drużyna Warmii II Grajewo. Nie mniej najmłodsi zawodnicy rozegrali kilka spotkań, a oto ich wyniki:

Jastrząb Knyszyn – KS II Wasilków 2:4

KS II Wasilków – KS Wasilków 2:1

KS Wasilków  – Jastrząb Knyszyn 6:3

Rozgrywki Żaków tym turniejem dobiegły końca, podopieczni trenerów Adama Butkiewicza i Piotra Dąbrowskiego zajęli odpowiednio 1 (pierwsza drużyna) i 3 (druga drużyna) miejsce w tabeli grupy „J”

———————————————————————-

W Czarnej Białostockiej, ostatni szósty turniej tej wiosny, rozgrywali Orliki w grupie „B” z udziałem m.in. pierwszej drużyny KS Wasilków. W turnieju rozegrano mniej meczów niż planowano, ponieważ nie dojechała drużyna Jasion Jasionówka. Zespół trenowany przez Kamila Stanisławskiego uzyskał następujące wyniki:

Falcon Sokółka – KS Wasilków 4:1

KS Wasilków – Czarni Czarna Białostocka 0:2

Narew Choroszcz – KS Wasilków 3:0

KS Wasilków – Falcon II Sokółka 1:1

Nasz zespół zakończył rozgrywki na 3 miejscu w tabeli.

——————————————————————–

Drugi zespół Orlików KS Wasilków, w związku z koniecznością reprezentowania szkoły na festynie „Dni Wasilkowa” nie pojechał na turniej do Dąbrowy Białostockiej. Drużyna trenera Krzysztofa Popowskiego, miała szansę na wygranie rozgrywek w grupie „H”. W związku z nieobecnością w ostatnim turnieju nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie.


W przedostatniej kolejce rundy wiosennej Juniorzy Młodsi KS Wasilków, rozegrali w Wasilkowie spotkanie z Iskrą Perlejewo. Nie udał się ten mecz naszym zawodnikom i ulegli dość wyraźnie zespołowi z Perlejewa 1:5.

Tak tą potyczkę opisuje Łukasz Domanowski:

„Przegrywamy na własnym boisku 1:5. Mecz ustawiła niepoprawnie pokazana czerwona kartka jednemu z naszych zawodników w pierwszej połowie meczu. Głupio traciliśmy bramki, odpowiadając tylko jednym trafieniem Jakuba Ambrocha. Po tej porażce skupiamy się na ostatnim meczu sezonu, który rozegramy w przyszłym tygodniu.”

KS Wasilków – Iskra Perlejewo 1:5

Bramka dla KS Wasilków: Jakub Ambroch

Skład KS Wasilków: Kamil Szyszko – Maciej Kosiński, Łukasz Domanowski, Michał Zgiet, Dawid Szarkowski, Rafał Daszuta, Patryk Bernacki, Szymon Zimnoch, Jakub Bogusz, Jakub Ambroch, Gabriel Olizarowicz.

——————————————————————-

W jedynym niedzielnym meczu drużyn KS Wasilków, Młodzicy pokonali w Szepietowie, Spartę 5:0. Podopieczni Kamila Stanisławskiego zdecydowanie wygrali swoją grupę drugą II ligi Młodzika, nie przegrali żadnego spotkania tylko raz remisując i awansowali do pierwszej ligi wojewódzkiej Młodzika.

Sparta 1951 Szepietowo – KS Wasilków 0:5.