Przed nami 4 kolejka III ligi

Przed nami 4 kolejka III ligi grupy 1. KS Wasilków rozegra wyjazdowe spotkanie z RKS Radomsko

                                         

RKS Radomsko – KS Wasilków, niedziela 18 sierpnia 2019 r., godz.17:00

Drużyna z Radomska to podobnie jak KS Wasilków tegoroczny beniaminek III ligi. W poprzednim sezonie RKS wygrał rywalizację w grupie łódzkiej IV ligi zdobywając 82 punkty i o 4 wyprzedzając Wartę Sieradz. Na te 82 punkty złożyło się 26 zwycięstw 4 remisy i 2 porażki, przy bilansie bramkowym 81:17.

Obecny sezon RKS rozpoczęło porażką na własnym stadionie z rezerwami Legii Warszawa 0:1. W drugiej kolejce, również przed własną publicznością ekipa z Radomska pokonała Huragan Morąg 3:0. Natomiast w ostatniej 3 kolejce znów poniosła porażkę, tym razem na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:4.

KS Wasilków ciągle pozostaje bez punktu w obecnym sezonie. Najbliżej korzystnego rezultatu był w Elblągu gdzie prowadził 1:0 i miał rzut karny, ale jak wiadomo skończyło się porażką 1:2. Zarówno Concordia Elbląg jak również najbliższy przeciwnik RKS Radomsko to beniaminkowie III ligi, czyli teoretycznie drużyny, które są poziomem zbliżone do KS Wasilków. Stąd też nasze nadzieje na pierwsze trzecioligowe punkty wasilkowian.