Grad bramek w meczu Juniorów

Juniorzy KS Wasilków zainaugurowali rozgrywki w wojewódzkiej lidze Juniorów, meczem wyjazdowym z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Zespół trenera Krzysztofa Popowskiego po meczu obfitującym w zmienność wydarzeń boiskowych, ostatecznie uległ gospodarzom 3:4

Tak wydarzenia boiskowe opisuje Łukasz Domanowski, obrońca naszego zespołu:

„Na inaugurację sezonu wybraliśmy się do Wysokiego Mazowiecka na mecz z lokalnym Ruchem. Początek spotkania zdecydowanie nie należał do nas. Po błędzie w ustawieniu i faulu w polu karnym gospodarze wychodzą na prowadzenie zamieniając jedenastkę na bramkę. Drugi cios dostaliśmy kilka minut później, gdy po zamieszaniu w polu karnym zawodnik gospodarzy po strzale z woleja podwyższył wynik na 2:0. Na szczęście bardzo szybko zdobyliśmy bramkę kontaktową, którą strzelił Yaragi Davidov. Kilka minut później do remisu doprowadził Łukasz Rybakowski popisując się technicznym strzałem z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą wyszliśmy na prowadzenie. Po zagraniu piłki ręką rzut karny na bramkę zamienił Yaragi Davidov. W drugiej połowie również mieliśmy swoje okazje jednak ich nie wykorzystaliśmy. Rywale zadali nam dwa ciosy i wyszli na prowadzenie. Niestety przegrywamy w pierwszym meczu sezonu, ale optymistycznie patrzymy do przodu, ba nasza gra wygląda naprawdę nieźle.”

Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków 4:3

Bramki dla KS Wasilków: Yaragi Davidov x 2, Łukasz Rybakowski

Skład KS Wasilków: Jakub Smolewski – Bartłomiej Oksimowicz, Łukasz Domanowski, Michał Zgiet, Maciej Kosiński, Szymon Sobolewski (Gabriel Olizarowicz), Łukasz Rybakowski, Rafał Daszuta, Sebastian Makarewicz (Patryk Bernacki), Yaragi Davidov, Kamil Szyszko (Szymon Zimnoch)