ZMIENNE SZCZĘŚCIE

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały dziś drużyny młodzieżowe Klubu Sportowego Wasilków.

Jako pierwsi niedzielne zmagania rozpoczęli juniorzy starsi. Przeciwnikiem podopiecznych Krzysztofa Popowskiego była drużyna Olimpii Zambrów. Goście wygrali to spotkanie 3:0 (1:0).Mecz był dość wyrównany, a gospodarze tracili bramki po indywidualnych, banalnych błędach w defensywie,choć uczciwie trzeba przyznać,że w ataku też nie potrafili zbyt poważnie zagrozić bramkarzowi zambrowian.

O g. 13.00 w Czarnej Białostockiej rywalizację z miejscowymi Czarnymi rozpoczęli trampkarze naszego klubu. Zawodnicy Jakuba Budźko przyjęli solidną lekcję futbolu przegrywając z gospodarzami 1:10 !!! Zdaniem opiekuna wasilkowian, nasza drużyna ani przez moment nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki z dużo silniejszym fizycznie rywalem. I to właśnie ten aspekt w znaczniej mierze zadecydował o tak wysokiej porażce.

Najlepszy wynik dzisiejszego dnia zanotowali młodzicy KS-u. Gracze trenerów Kamila Stanisławskiego i Krzysztofa Popowskiego zremisowali w I lidze wojewódzkiej młodzika z AP Wigry Suwałki 0:0. Z przebiegu spotkania drużyną mającą optyczną przewagę byli goście. Na szczęście kompletnie nic z tej przewagi nie wynikało. Owszem suwalczanie nieźle operowali piłką, próbowali mądrze rozgrywać akcje,ale ich zapędy kończyły się najczęściej przed naszym polem karnym. Wasilkowianie po raz kolejny solidnie zagrali w defensywie i czyhali na kontrataki. Po jednej z takich akcji Szymek Podłaszczyk,mógł zostać bohaterem spotkania. Po strzale „Podły” piłka trafiła w słupek bramki suwalczan i opuściła boisko. Nasi młodzicy w trzech kolejkach ligowych zgromadzili już 7 pkt. i  z dużą dozą optymizmu czekamy na kolejne udane występy .

Zdjęcia z meczy Juniorów i Młodzików poniżej

Juniorzy

Młodzicy