PIERWSZE PUNKTY JUNIORÓW

Juniorzy w sobotę 19 października zdobyli pierwsze punkty w sezonie ogrywając na wyjeździe drużynę Wissy Szczuczyn 0:6 (0:3)

Opis spotkania przez jednego z naszych zawodników:

W przedostatnim meczu rundy jesiennej odnieśliśmy wyjazdowe zwycięstwo 6:0 z drużyną Wissy Szczuczyn. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył Sebastian Makarewicz, a po kilku minutach strzałem z rzutu karnego wywalczonego przez Jakuba Ochrymuka wynik podwyższył Łukasz Domanowski. Kolejne 3 bramki to pewnie wykorzystane sytuacje „sam na sam” przez Sebastiana Makarewicza. Wynik na 6:0 ustalił Patryk Bernacki pokonując bramkarza gospodarzy technicznym uderzeniem zza pola karnego.

Wissa Szczuczyn – KS Wasilków 0:6

Bramki dla KS Wasilków: Sebastian Makarewicz 4x, Łukasz Domanowski, Patryk Bernacki

Skład KS Wasilków:

Kamil Szyszko – Kamil Michałowski, Michał Zgiet, Łukasz Domanowski, Michał Mantiuk, Patryk Bernacki, Rafał Daszuta, Jakub Ochrymuk, Maciej Kosiński, Sebastian Makarewicz, Bartłomiej Oksimowicz.