UDANIE W OSTROŁĘCE

Udany wyjazd do Ostrołęki zanotowali seniorzy Klubu Sportowego Wasilków. Zawodnicy trenera Artura Woronieckiego w minioną sobotę, 25.01.2020, w swojej drugiej, przedsezonowej  grze kontrolnej pokonali MZKS Narew Ostrołęka 4:2 (3:1).

Gospodarze, na co dzień występujący w mazowieckiej lidze okręgowej, nie byli w stanie dotrzymać kroku wasilkowianom, mimo, iż to oni po szybkim kontrataku otworzyli wynik spotkania. Na odpowiedź graczy KS-u nie trzeba było długo czekać. W jednej z następnych akcji nasi piłkarze doprowadzają do wyrównania. Niezła gra podopiecznych Artura Woronieckiego, spora ilość składnych akcji oraz celnych strzałów skutkuje tym, że jeszcze w pierwszej połowie dwa uderzenia znajdują drogę do bramki Narwi i na przerwę Wasilków schodzi z prowadzeniem 3:1.

W drugiej odsłonie spotkania tempo gry nieco spadło, dobrych zagrań było już sporo mniej. Nie przeszkodziło to jednak naszym piłkarzom w stworzeniu sobie kilku klarownych sytuacji do zdobycia gola. Jedną z nich udało się zamienić na bramkę, choć przy odrobinie szczęścia sam Dawid Śliwowski mógł „dołożyć” przynajmniej jeszcze dwa trafienia. MKZS Narew Ostrołękę tego dnia stać było jeszcze na jedną bramkę i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem KS Wasilków 4:2.

KS Wasilków wystąpił w następującym składzie: Jakub Smolewski-Adam Butkiewicz, Piotr Dąbrowski, Przemysław Panek, Konrad Niegowski,zawodnik testowany,Bartosz Dudziński,Łukasz Rybakowski, zawodnik testowany,Jan Pawłowski,Jakub Jakimiuk. Z ławki rezerwowych wchodzili: Dawid Śliwowski, Mateusz Cichoński, Maciej Zieniewicz, Damian Wysocki.