MIESIĄC DO STARTU

Do rozpoczęcia rundy rewanżowej III ligi sezonu 2019/2020 pozostał miesiąc. 07.03.2020 seniorzy KS Wasilków podejmą na własnym obiekcie Concordię Elbląg.

Jutrzejsze spotkanie kontrolne ze Zniczem Biała Piska to kolejny etap przygotowań do wiosennej batalii o utrzymanie dla podopiecznych Artura Woronieckiego. Rywalizacja ze Zniczem będzie piątym, tegorocznym sparingiem wasilkowian. W dotychczasowych czterech potyczkach nasi zawodnicy schodzili z boiska jako zwycięzcy, odprawiając z kwitkiem odpowiednio Sokół Sokółka, Narew Ostrołęka, Hetman Białystok oraz ŁKS Łomża. Znicz Biała Piska, przynajmniej teoretycznie, powinien najwyżej zawiesić poprzeczkę trudności. Po pierwsze, to drużyna mająca w składzie doświadczonych, na trzecioligowym poziomie zawodników, po drugie zespół z Białej Piskiej korzystnie prezentował się już  jesienią zajmując 5 lokatę  w tabeli. Dość powiedzieć, że 26.10. w ramach 14 kolejki spotkań, piłkarze z Białej Piskiej na stadionie przy ul. Supraślskiej ograli gospodarzy  0:3.

Przygotowania piłkarzy z Wasilkowa wchodzą w decydującą fazę i przypuszczamy, że trener Woroniecki , będzie próbował wystawić optymalną jedenastkę przeciwko wymagającemu rywalowi. Czas personalnych eksperymentów powoli dobiega końca, pora na „poważne” granie……

KS Wasilków-MLKS Znicz Biała Piska, 08.02.2020, godzina 14.30 , boisko boczne Stadionu Miejskiego w Białymstoku.