POCZĄTEK SEZONU PRZY UL. SUPRAŚLSKIEJ !!!

W najbliższą sobotę , 15.08.2020, o godzinie 17.00 pierwszy zespół seniorów Klubu Sportowego Wasilków zainauguruje przed własną publicznością rozgrywki III ligi sezonu 2020/2021. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Kamila Stanisławskiego będzie Pelikan Łowicz.

Zespoły grupy 1 III ligi już tydzień temu rozpoczęły ligowe zmagania. Wasilkowanie w pojedynku wyjazdowym ulegli beniaminkowi, GKS Wikielec 1:5. Pelikan Łowicz natomiast na swoim boisku zremisował z Bronią Radom 1:1. Starcie wasilkowian z Pelikanem zapowiada się więc bardzo ciekawie. Gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zmazać plamę po ubiegłotygodniowej porażce w Wikielcu, zaś łowiczanie z pewnością przyjadą z zamiarem odniesienia zwycięstwa, bowiem celują w czołowe miejsca w tabeli na koniec rozgrywek.

Ponieważ pandemia koronawirusa Covid-19 nadal „nie odpuszcza”, sobotnia rywalizacja odbędzie się z uwzględnieniem szczególnych norm bezpieczeństwa sanitarnego. Oto kilka wytycznych w tej kwestii:

-wszystkie spotkania III ligi grupy pierwszej odbędą się bez udziały kibiców drużyny gości

-zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020, na obiekcie sportowym może być udostępnione kibicom  co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie, jednak nie więcej niż 50 % miejsc przewidzianych. W przypadku Stadionu Miejskiego przy ul. Supraślskiej 21, klub udostępni maksymalnie kibicom gospodarzy 100 miejsc !!!

-kibice będą wpuszczani tradycyjnie jednym wejściem od ul. Supraślskiej, gdzie przy wejściu będą udostępnione środki do dezynfekcji rąk i pomiaru temperatury

-na terenie obiektu, kibice są zobowiązani do realizowania obowiązku zakrywania nosa i ust oraz zachowanie bezpiecznej odległości do czasu zajęcia właściwego miejsca oraz w trakcie przemieszczania się po obiekcie

– kibice mają obowiązek zakrywania nosa i usta oraz zachowanie bezpiecznej odległości podczas wejścia na stadion i w trakcie zakupu biletów

Serdecznie prosimy kibiców o przestrzeganie w/w zasad, tak, abyśmy wszyscy mogli dopingować zawodników KS Wasilków w bezpiecznych dla naszego zdrowia warunkach !!!

KS Wasilków-Pelikan Łowicz, 15.08.2020, godzina 17.00,  Stadion Miejski w Wasilkowie, ul. Supraślska 21